Yer imleri

Kaos Öfkesi

Alternatif isimler: Kaos Öfkesi

Chaos Rage: efsanelerin izinde.

Tane Asgard panik içinde - zaten Ragnarok ile ilgili ilk tahmin belirtilerini görmüştüm. Bir zamanlar ölü Veshchunov v lva'yı çağırdı ve o, sinsi kurt Fenrir zaglotnet güneşi açtığında, karanlığa dalmaya başlayacak olan tanrıların ve dünyanın ölümünün korkunç resmini anlattı. Çaresizlik içinde tanrılar, kahramanları çağırıyorlar ve yanlarında efsanevi savaş yapıyorlar, ancak Savaş Kahramanları oyunu bu çığır açan olayları renkler ve dinamikler içinde kullanıyor.

Razrabatyvala tarayıcısı MMORPG ürünü BBG stüdyosu, sıra tabanlı strateji hayranları ve İskandinav epik mitleri için. Oyuncak iki boyutlu bir düzlemde yapılmasına rağmen orijinal, çekici bıraktı.

Otsenit şaşırtıcı oyuncakların tüm cazibesini ücretsiz olarak kullanabildiğinden Chaos Rage oynamaya karar vermiş olan herkes olabilir. Odin, Loki, Thor ve diğer tanrılarla Asgard'a yan yana savaşmak zorundasınız ve Skuld tanrıları dünyasını tanıtacaksınız.

Lordlarının seçimi.

Park, sihir kullanmanın, Titanların, inanılmaz canavarların ve savaşta kazanmalarına yardımcı olan dev bir ejderin tanıştığı, fantastik bir dünya gibi görünüyorsun Chaos Rage oyununu oynarsanız, tanrılar arasında evde olacaksınız.

Her şeyden önce, sizin Rabbinizin kim olacağına ve bunun ne olacağına karar vermeliyiz. Başvuranların kalitesini inceleyin ve işe onlarla birlikte gidin. Sınıflardan birinin seçilen kahramanı gibi eşsiz olamaz, çünkü olumlu bir an görebiliyoruz, bu nedenle herhangi bir fayda kabul etmeyen bir şeyin dikkatini dağıtmaya gerek yok.

  • Warrior bir tank olarak çalışıyor - korkusuzca düşman üzerinde ilerliyor, onu parçalara ayırmaya hazır. Kendinden emin, iddialı ve vahşiydi ve bir üstünlük duygusu, ona hızlı ve etkili saldırılar için yeterli olan güvenilir bir koruma, güçlü güç ve vuruş noktaları verir.
  • Asassin hızlı bir saldırı kurnaz, gizli, çeviklik ve hassasiyetini tercih ediyor. Manipülasyonu farkedilmeden zor bir vuruş yapmak için sessizce gizlice girer.
  • Mag normal silah kullanmaz, çünkü cephaneliğinde ceplerinde birden fazla düşmanı yok etmek için yeterli mesafeler bulunur. Daha fazla gücü var ve onu sürekli geliştiriyor.

Rabbiniz savaş ve arayışlardaki becerilerini geliştirerek gelişecek. İşlerden uzak durmazsanız, deneyim kazanın ve yeni beceriler kazanın. Ayrıca zorunlu bir küçüktür ve şu anda ne kadar ihtiyacınız olduğuna siz karar verirsiniz. Ve loncaya katılırsan, ondan da, işi yapacak. Çeşitli görevlerin uygulanmasını benimseyerek, Rab'bin kalitesini artıracak ve bu durumda kendini daha iyi gösterebileceksiniz. Ancak, herhangi bir oyuncuyu geçmesi gereken ilk şey, bu Savaş Kahramanları kaydı.

Bir kılıç ve sihir ile donanmış.

Sahadaki

Odomu düşman ordusuna karşı durmadı ve yeteneklerini analiz ettikten sonra lokali olarak kiralanması kolay asistanlara ihtiyacınız var. Artık, düşmanı tanımak, iPlayer Chaos Rage haritasının etrafında hareket etmek için mücadeleye hazırsınız.

Karakterleri yeteneklerine göre düzenler. İşe alınan askerlerin yeteneklerini, mevcut durumla daha uyumlu olanlardan daha fazla birini seçebilecek olan Rab'be karşı otomatik olarak kullanacaklarını unutmayın. Kahramanın seviyesi yükseldiğinde, yetenek aralığı da artacaktır ve çok fazla öfke toplarsanız, bu büyüyü ejderhanın yardımına çağrı olarak kullanabilirsiniz.

Tek ve toplu eğlence dövüşleri ve PvP savaşları için

V Chaos Rage Arena sağlandı ve sonrasında kazanan değerli ödüller kazandı.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more