Yer imleri

Kaosla yol: Dünyalar Yaratıcıları

Alternatif isimler: Chaosroad
Chaos & ndash yoluyla

Online oyun Yolu; ücretsiz tarayıcı oyunu fantezi rol yapma tarz. 2005 yılında kuruluşundan bu yana, oyun geniş bir kitleye ilgisini çekmeyi başardı ve çok kullanıcılı haline gelmiştir. Oyuncuların gibi olduğunu tüm vardır: karakter gelişimi ve seçtiğiniz imparatorluk, faiz arayışı görevleri yürütme, dünyayı dolaşmak yeteneği, meslek, destansı savaşlar seçimi, klan oluşturulması. Ve tüm bu abonelik ücreti ödemek zorunda kalmadan! Orada bir internet bağlantısı ve bilgisayar minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını Chaos Online aracılığıyla Oyun Yolu mevcuttur. Oyun indir müşteri gerekli değildir. Online kayıt kaos üzerinden yol yardımcı olacaktır bu muhteşem dünyaya almak için. O zaman bir sürü alır düşünmeyin. Chaos & ndash ile oyun Road Katıl; Sadece kayıt formunu doldurarak. Sen başlangıç ​​ve Kaos aracılığıyla Yolu oynayacak karakter ana sayfasına gidebilirsiniz. Dikkatle okuyun ve oyun boyunca geliştirmek mümkün olacak karakteri özellikleri incelenecektir.
eğilimi olan kaos üzerinden online yol oyunu oynamak için tanımlanmalıdır. Bayilerinden satın klan, katılmak ya da belirli başarıları için ödül alabilirsiniz eğim olsun. Kaos online oyun yoluyla teklifler Road çeşitli düşünün
1. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; Koyu eğilim & ndash; Büyük Darkness fanlar vampirlikle yatkındır. Ibadet nesne gücünü Çizim, kurbanının yaşam enerjisini emmek olabilir.
2. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; hafif eğim & ndash; Büyüklenmeci ışık neşeli görevlileri. Böylece hızlı bir şekilde yaralanma kurtarma, iyi bir sağlık keyfini çıkarın.
3. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; Guard dokunulmaz & ndash; sipariş zorlamak için tasarlanmış dünyanın sakinleri. Gerektiren Argus tüm yasalara uymak.
4. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; nötr eğilim & ndash; Askerler Karanlık ve aydınlık arasındaki eşiğinde kalan.
5. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; Outsiders & ndash; bir lanet oyunun kuralları ihlal. Onlar sürekli aldatmacalarına diğer oyunculara saygı yok.
6. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; Tanrılar & ndash; gizli görkemli yaratıklar, anlaşılması zor olan arzuları.
7. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; bayi & ndash; esnaf anlamıyla yoktan para kazanmak. Ikincisi ruhunun bir kısmını öder için herhangi bir oyuncu gerekli herşeyi sağlayabilir.
oyunda & ndash ana faaliyet; mücadele. PvP sistemi de düşünce yaratıcıları olduğunu. Duvara bir düello, sözleşme kavgalar, küçük bir sürü yanı sıra duvar gibi kavgalar bu tür katılan çevrimiçi araçlarla kaos yoluyla yol. Düello & ndash; İki oyuncu düello herhangi seviyede mümkün olduğu katılmak. Sözleşmeli kavgalar temelde aynı düello sadece yapılan para bahisler. Heap küçük & ndash; Sunucu bir parti ile ilişkiniz belirler Grup mücadele. & Nbsp; Ama savaş duvarında zaten mücadele hangi tarafı seçebilirsiniz duvara. Çeşitli ekipman ile Yapılan savaşır. Oyunun Envanter mühimmat, sihirli maddeler, iksir ve daha fazlası olarak hizmet vermektedir.
biraz eğlenmek ve yorucu kavgalar bir mola için, gerekçesiyle gezebilirsiniz. Yolda görecek binaları ziyaret edin. Sonuçta, online benimkini sen, sahte, kilise mağazalar, marketler, postane, banka kullanan kaos üzerinden yol oyunu oynamak için. Mağazalar ve marketler, örneğin, gerekli şeyler satın almak mümkün olacak. Podremontiruete kırık bir mühimmat oluşturmak. Banka tasarruf birikir ve diğer karakterler için para gönderiyor ile. Mayın değerli kaynaklar üretir. Ve bu eşsiz oyunun dünyanın çeşitliliğini bulacaksınız binaların tam bir liste değildir!
oyun kaos yoluyla yol artan seviyeleri ile daha ilginç hale gelir. Bunu yapmak için, deneyim kazanmak gerekiyor. Seviyeleri arasındaki up & ndash vardır; sonraki seviyeye bir mola bir tür. Her nakit veya ek maddeler şeklinde bir ödül apom. Seviyeleri ile ilerleme yeni fırsatlar açılır. Ve bu gerçek olur, başlangıçta kullanılamaz.
Şu anda dünyanın kalabalık kaos katılın ve bu sadece yok size pişman emin olun! Oyun keyfini çıkarın!

 

Kaos oyun aracılığıyla yol: dünyalar online kayıt yaratıcıları