Yer imleri

Taslak

Alternatif isimler: Taslak oyunu Taslak Çevrimiçi

2009 yılında, Şirket Omerta Çevrimiçi ve & laquo; Stork & raquo; online oyun Taslak olarak büyük bir izleyici odaklı proje dünyasına yayımladı. Ve izleyici içerik ve projenin & mdash ana avantajı sınırlayarak yokluğunda çekti, bu sürekli çekilir ve bir; tarayıcı & raquo; çoğu & laquo karşılamak mümkün gelişmiş bir dövüş sistemi; oyuncular.

oyun Taslak Kayıt adım geçmeden önce, sahip olduğunuzdan emin olun:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; internete bağlı bilgisayar,

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; RAM 1 ila GB;

3) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 1024x768 çözünürlüğe sahip monitör,

4) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Adobe Flash Player (en az 9. 0) ve tarayıcı bunu destekler.

Yukarıdaki tüm gurur sahibi iseniz

, biz güvenle sayfa, oyunun resmi web sitesine gidebilirsiniz Taslak Kayıt . Zorunlu alanlar burada şunlardır:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Gerçek e-mail

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; adı & mdash; Oyunun adı;

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; şifresi;

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; çizilen onay kodu.

boş küçük pencerede bir kene koyarak Kullanıcı Anlaşması gözden ve kabul takiben, aşama Taslak Kayıt tamamen tamamladı. İstediğiniz & ndash Aşağıdaki bir karakter yaratmak için, ama; ve & laquo; bütün & raquo; Üç. Böylece ikramiye aşağıdaki sistem:

rarr; Ben kahraman oluşturulması için 1000 sikke dayanır;

rarr; II & mdash için; 200;

rarr; Üçüncü & mdash için; gümüş toplam 100 adettir.

Tüm sizin (ve sadece) karakterleri dış tasarruf izin vermez benzersiz bir görünüm, iyi bir oyun kaynaklar (mevcut dış kriterler çeşitli) sahip olabilir.

Online Taslak büyümek için karakter vb deneyim savaş için alınan puan, atamaları ve inşa etmek mümkün olacak nedeniyle. Sayısız NPC bu aynı görevleri ve misyonları sunmak, oyunu online Taslak oynamaya yardımcı olacaktır. Eğer 20 & ndash fazla ihtiyacınız olacak, tüm ayrıntıları anlamak için;: Evet ve arayüz kaldırılması ile Taslak kolay ve rahat olacak oynamak 30 dakika. Artı, hepsi daha kolay olduğunu online oyun Taslağı oynamak için, burada mevcut konumunu gösteren bir harita ve çok karakterli ve gerekli oyun nesneleri geri kalanı (City Hall, tamir atölyeleri ve diğerleri gibi harika bir şey yoktur.

Bu acı olsa da

Kesinlikle, sen meşgul istiyorum ne silah ile belirlenmelidir: hem biyolojik ve enerji teknolojilerine dayalı, küçük silahların 300'den fazla türleri: Yerel kolları çeşitli dikkat çekicidir. Seçenekleriniz biraz daraltmak için Online oyun Taslak aşağıdaki uzmanlık birini almak için fırsat sağlar:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Sniper & mdash; uzun menzilli usta. Misilleme imha dışında kalarak büyük kalibreli hassas tüfeklerle, düşmanın vücudun en savunmasız kısmını etkiler.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Assault & mdash; Savaşçı melee.

3) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Shooter & mdash; evrensel asker, yakın ve uzak hem düşmanları yok etmek mümkün.

Eğer layık çevrimiçi Taslağı oynamak istiyorsanız

Bu durumda, size, bazı dövüş becerileri öğrenmek için genel çekim açılması yeni ufuklar ve farklı savaş taktiklerini gerekecektir.

hikaye hakkında Kısaca: iki romanları C. dayanmaktadır Online oyun Taslak Lukyanenko'nun denilen & laquo; Taslak & raquo; ve & laquo; temiz kopya & raquo;. Bu fan denilen aynı evrende, birleşen dünyanın ideal birleşimidir. Yaşayan çok kolay, ama çok ilginç değil. Kendinizi test edin ve çok satanlar anlatılan olaylara geçmek istiyorsanız bizzat katılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more