Yer imleri

Yüce Şef

Alternatif isimler:

Chief Almighty, mobil cihazlarda oynanabilecek heyecan verici bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Grafikler iyi, çizgi film tarzında, çok renkli. Seslendirme profesyonelce yapılmış, müzikler hoş.

Oyun Taş Devri'nde geçiyor. Bu çok ilginç bir zaman. O zamanlar yeryüzünde şu anda bulunmayan birçok hayvan, balık ve kuş türü yaşıyordu. Oyun sırasında onlarla tanışacak ve hatta onları evcilleştirebileceksiniz.

Göreviniz, kabilenizin gelişmesine yardımcı olmaktır.

Kolay olmayacak, yapılacak çok şey var:

  • Kaynak bulmak için çevrenizdeki toprakları keşfetmeleri için izciler gönderin
  • Evler ve atölyeler inşa etmek
  • Yerleşimin korunmasına özen gösterin, güçlü duvarlar inşa edin
  • Bölgenizi genişletin
  • Güçlü bir ordu oluşturun
  • Diğer kabilelerle iletişim kurun, ittifaklar kurun veya onları mahvedin

Yukarıdaki listeden de görebileceğiniz gibi oyun gerçekçilik iddiasında bulunmuyor çünkü Taş Devri'nde insanlığın bu kadar gelişmediğini herkes biliyor. Ama bu oyunu daha kötü yapmaz. Şef Yüce oynamak çok ilginç.

Oynamaya başladığınızda, yönetimi anlamanıza yardımcı olacak birçok ipucu alacaksınız. Geliştiriciler bununla ilgilendi.

Uzun bir yolculuğa çıkmadan önce şehre iyi bakın. En önemli binaları inşa edin, savunmayla ilgilenin ve düşmanla karşılaşmaktan korkmayan güçlü bir manga hazırlayın. Ancak o zaman uzak bölgeleri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Çevrede birçok kabile ile karşılaşacaksınız. Hepsi diğer oyuncular tarafından kontrol ediliyor. Aralarında arkadaşlar bulun ve ittifaklarda birleşin. Toplu görevleri tamamlamak size değerli ödüller getirebilir.

Tüm oyuncular arkadaş canlısı olmayacak ve herkesle arkadaş olmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz soygun ve bölge savaşlarına katılabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bazı rakipler sizden çok daha güçlü olabilir.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Düşmanı tek başınıza yenemiyorsanız, müttefiklerden yardım isteyebilir veya önceden bir strateji belirleyip toplu bir saldırı planlayabilirsiniz.

Oyunu günlük ziyaret ettiğiniz için hediyeler alacaksınız. Ne kadar az gün kaçırırsanız, o kadar değerli ödüller sizi bekliyor.

Tatillerde oyun, benzersiz ödüllerle temalı yarışmalara ev sahipliği yapar. Bu kaçırılmayacak bir fırsat. Oyunu zamanında güncellemeyi unutmayın ve ilginç hiçbir şeyi kaçırmayın.

Oyun içi mağazada çok çeşitli yararlı öğeler ve değerli kaynaklar bulunur. Genellikle indirimler vardır. Ürünler için oyun para birimi veya gerçek para ile ödeme yapabilirsiniz. Para için alışveriş yapmanıza gerek yok, onsuz da oynayabilirsiniz.

Kalıcı internet bağlantısı oynamak için gereklidir. Bağlantının olmadığı yerlerde oyun oynayamayacaksınız. Neyse ki, bunun gibi pek çok yer yok.

Chief Almighty'yi Android'de ücretsiz olarak indirmek için bu sayfadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve Taş Devri'nde bir insan kabilesine liderlik edin! Çok heyecan verici ve eğlenceli olacak!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more