Yer imleri

Şehirler: Skylines 2

Alternatif isimler: Şehir silueti 2

Cities: Skylines 2, en iyi modern şehir planlama simülatörlerinden biridir. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler oldukça gerçekçi ve detaylı. Ses oyunculuğu iyi, müzik hoş ve göze çarpmayan. Optimizasyon mevcut ancak performansı zayıf bilgisayarlarda grafik kalitesi düşebilir.

Oyun sırasındaki göreviniz bir metropol inşa etmek olacak. Kolay olmasını beklemeyin; bina inşa etmenin yanı sıra ulaşım altyapısı oluşturmanız ve gerekli tüm iletişimleri kurmanız gerekiyor.

Arayüz basit ve kullanışlıdır ancak eğitim olmadan anlaşılması kolay olmayacaktır. Neyse ki geliştiriciler bununla ilgilendi. Kısa bir eğitim görevini tamamlayın; bu, özellikle bu türle yeni tanışıyorsanız, oyuna daha hızlı alışmanıza yardımcı olacaktır.

Cities: Skylines 2'yi oynamak son derece ilgi çekici çünkü birçok farklı görev var.

  • Şehir kurmak için uygun bir yer bulun
  • Yollar, yerleşim alanları, fabrikalar ve fabrikalar inşa etmek
  • Nüfusa su ve elektrik sağlamak için iletişim kurun
  • Ticaretle uğraşın ve kazancınızı inşaata yatırın

Liste küçük ama bunlar yalnızca ana faaliyet alanları; Cities: Skylines 2 oynarken diğer her şeyi öğreneceksiniz.

Göreviniz, yalnızca bir metropol tasarlayıp inşa etmeniz gerekmediği, aynı zamanda bunun için fon da bulmanız gerektiği gerçeği nedeniyle karmaşıklaşıyor.

Oyunun ekonomisi oldukça karmaşık, kararların her biri bir yerleşimin gelişim hızını hızlandırabilir veya yavaşlatabilir. Her adımı düşünün ve planlayın, o zaman sorun yaşamazsınız.

Başlangıçta oyunda oluşturulabilecek nesnelerin yalnızca küçük bir kısmı mevcut. Daha karmaşık binalar için bir takım koşulları yerine getirmeniz veya gerekli teknolojileri incelemeniz gerekecektir.

Sadece yeni binalar inşa etmek değil, bunu istikrarlı bir şekilde yapmak da önemli. Kaynak sağlamada sorun yaşıyorsanız fabrika veya yeni konut binaları inşa etmek akıllıca değildir. Bu sayede bütçenizin önemli bir kısmını harcayabilir ve kar elde edemezsiniz.

Başlamadan önce bir harita, iklim bölgesi ve diğer bazı parametreleri seçme olanağına sahip olacaksınız. Bu, oyunun zorluğunu tercihlerinize göre değiştirmenizi sağlayacaktır.

Günün saati değişikliği uygulandı, yılın saati de değişiyor. Beklenmedik durumlara hazırlıklı olun. Tüm hava olayları önceden tahmin edilemez ve bu durum kazalara ve diğer öngörülemeyen zorluklara yol açabilir.

Geliştiriciler maksimum gerçekçiliğe ulaşmak için çok çaba harcadılar. Bu nedenle Cities: Skylines 2'nin dünya çapında pek çok hayranı var.

Bu projenin ikinci kısmı. Şu anda erken erişim aşamasındadır. Bu aşamada oyunun başarılı olacağı zaten açık. Siz bu metni okuduğunuzda, yayın çoktan gerçekleşmiş olabilir.

Cities: Skylines 2'yi oynamak için internete gerek yok. Tek yapmanız gereken gerekli dosyaları indirip oyunu yüklemek, ardından çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Cities: Skylines 2'yi PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve hayallerinizdeki şehri inşa edin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more