Yer imleri

Transformers Şehir

Alternatif isimler: Şehir trasformery

nbsp;

Online Transformers City - kendi grafik motoru temelinde oluşturulan Transformers son nesil hakkında yeni ücretsiz müşteri MMORPG online oyundur. Bu oyun büyük metropol bir savaş yerine dönüştü Sci-Fi, tarz yapılır ve büyük insansı robotlar uzun tam ihnimi sakinleri olmuştur.

Yani, oyuna girdiği Sizin Transformers kayıt Şehir geçmesi gerekiyor. E-posta, kullanıcı adı ve şifre girmeniz gerekecektir. Sonra oyun istemcisini indirmek.

O zaman Svoge karakterin görünümünü değiştirebilirsiniz ve atayabilir, ilk bir karakter sınıfını seçmek zemini seçin ve (Oyun 6 arasında, ve hepsi fazla 80 fakülte var):

Transformers oyunu City Kayıt olduktan sonra svogo karakter yaratmak istenecektir Adını. Karakteristikleri vashogo karakteri, onların 23 adet not ve savaşlarda önemli olacaktır. Peki, ilke ve tüm. Şimdi belirtilen Transformers sınıfların mevcut online oyunu Şehir, daha detaylı ele alalım:

Stormtrooper & ndash; Bu özel melee gücü ve sağlık geliştirmiştir. & Nbsp; Çeşitli kesme ve silah acımasız bilmektedir

Hayalet - hızlı, çevik ve gizli karakter. Eşleştirilmiş bıçakları sahibi;

ekipmanları - menzilli silahlar ve çekim çeşitli ustasıdır. & Nbsp;

patlamaları ateş ve rakipler bubi tuzakları şekilde koyabilirsiniz;

psionicist - uzaktan düşman etkileyebilir ve büyük hasar felaket büyüler ve onları hareketsiz

Defender - müttefikleri (hatta tüm grup), ve yardımcı aura yükselterek karakterleri iyileşmek;

technomage - onlara böyle bir yardım droidler için arayabileceğiniz zehirlenme, erozyon, zihin kontrolünün kaybı, azalmış direnç gibi etkileri heybetli, düşmanları etkiler.

Yani oyun içinde. Önünüzde ekranında dikkatle dikkate almak gerekir bir ileti öğretim. Seçilen sınıfına bağlı olarak, 2 küçük kampların birinde olmak, yapmanız gereken ilk şey, işi almak gerekir NPC (non-oyuncu karakterleri), konuşmak olduğunu.

Ana, Side, Günlük ve seri:

Online Transformers oyunu Şehir sırasında, birkaç tipe ayrılır, ilginç farklı ve zorlu atamaları, çeşitli sunulacaktır.

Transformers online oyun City bazı ilk görevleri yerine, ilk transformatör ödül alırsınız. Doğru, o başlangıçta büyük bir güce sahip olmayacak ve yolcu taşıyamaz, ancak ilk düşman önce oldukça iyi bakacağız. Canavarları öldürerek ve görevleri tamamlayarak, düzenli kupa ve ödüller alacaksınız.

Online Transformers oyun Şehir çalmak için, düşman savaş ve birçok sırlarını tutan matris koruyacaktır. Tüm olaylar çeşitli denemeler ve tehlikelere bekliyor gezegenin 21 bölgelerde ortaya çıkacak. Ama bu ay, uydu Amikrona ve hatta geçmişte ya da gelecekte ziyaret etme fırsatı olacak Transformers City tüm oyun değil.

Matrix sırlarından birini biliyorsanız

, sen (50'den fazla tür için oyunun içinde) transformatör kontrol edebilirsiniz. Online Transformers oyunu City her trafo araçlarından biri (her sınıf taşıma kendi türü vardır), bu aircar, Aerobayk yürüyüş veya AIM dönüşebilir.

Transformers City hatta kendi transformatörler iksirler, cips, ekipirovok çeşitli öğelerin üretimi için kaynak ayıklamak ve hangi ile 11 meslek sunulacak online oyun oynamak. Şehir Transformers online oyun ticaret alışverişi ve açık artırma sunuyor. & Nbsp;

ek olarak, loncalar oluşabilir, Transformers City daima seninle olacak bir evcil hayvan (50'den fazla), kurmak, ama savaşa katıldı asla oynayabilirsiniz. Oyunda iletişim kurabilirim diğer nesneler vardır: mekanik ve elektronik cihazlar, bilgisayarlar, teleporters, saha kaynakları & hellip;

denemek ister misiniz? Transformers Şehri size bu fırsatı verecektir katılın!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more