Yer imleri

Medeniyet online

Alternatif isimler: Medeniyet online

Uygarlık Çevrimiçi & ndash; Multiplayer, tarihsel oyun. Şirketimiz gerçek dünyada olmanın, kimin amacı bir oyun oluşturma, dünya inşaat, yeni bir medeniyet olduğunu, üreticilerin tüm hayranları oynama fırsatı sunuyor. Ve bu çevrimiçi hepsi.

oyunu Civilization Çevrimiçi bilgisayarınızın yüksek güç ayarlarını gerektirmez çok mutlu. Ve gibi sadece gibi temel sistem gereksinimleri:

 • ortalama bilgisayar sistem parametreleri;
 • Internet bağlantısı.
Oyunun Medeniyet Çevrimiçi sürümü henüz oyunların dünyasına piyasaya sürülmedi çünkü

, elbette, yaratıcıları oyun sürecinde oyuncuların formalizing sürecini düşünce değil. - Ama muhtemelen sırası ve süreç içinde sağlamanız gerekir verileri aşağıdaki gibidir Uygarlık Online Kayıt olacaktır:

  1. Oyunun Uygarlık online resmi web sitesine girmek,
  2. Geçerli e-posta adresinizi eklemeyi unutmayın;
  3. en az altı harf veya rakamdan oluşan gelip şifrenizi yazınız;
  4. Şifreyi tekrarlayın ve şifrenizi & nbsp tekrarlamak istemiyorum; diğer şebekeler, oyun hesabınızın güvenliğini sağlamak için;
  5. Oyun geçin.

Büyük olasılıkla, o kadar kolay değil, herhangi bir oyun için bir yol olur Civilization Online oyun bu standardı geçmek gerekir. Ya da belki hesabınız oldukça hızlı ve kolay olacaktır edin. Sizinle karar Ama öyle değil.

Bu online versiyonu öneririz değil gibi Uygarlık Online adım adım düşünmek gerekmez online oyun oynamak için.

Başlangıçta dört medeniyet sunulacak. Hatta medeniyet görünecektir oyun gittiğinizde bu miktarı hala sona ermeyecek. Senin karakterin tek uygarlık tüm oyun oyalanmak değil. Belirli bir topraklarında görevi gerçekleştirmek için, belli bir amaca ulaşmak olacak zaman otomatik olarak oyun her zaman çevirmek olacaktır.

farklı dönemlerden geleceğiz da çok ilginç. İşte onlar olacaktır altı:

 • Eski ,
 • klasik ,
 • Medieval ,
 • Renaissance ,
 • Endüstriyel ,
 • Modern .

Tüm renklerde dünyayı görmek. Ve bu oyunda size kaliteli grafik ve animasyon iyi yardımcı olacaktır.

Ama yine de, herhangi bir oyun gibi, muzaffer bir sonu yoktur. Eğer güçlü bir medeniyet oluşturmak yalnızca, sana gülümseme Kazanma. Dünyada ya da zafer & ndash koşullardan biri en çekeceği fırsatlar; Modern Çağ üst ve uzay Journey oluşturulmasını ulaşmak için.

özgür Uygarlığı Çevrimiçi olacak, oynamak gerekiyordu. Gerçek parayla daha iyi oyunun kalitesini veya karakteri geliştirmek için gerekli ayrıntıları ve unsurları kazanacaklardır olmasıdır.

Ben oyun durumda en iyi olacak söz veriyorum. Peki her zaman olduğu gibi, dünyanın yaratıcısı olmayı, durmak kendi medeniyet sunmuyoruz.

nbsp;

Bu bir cami! Öyle görünüyor oyun Civilization Çevrimiçi & nbsp olduğunu; Zaten büyüleyici süreç yola vermedi ikinci değil isteyen, hayran kitlesine sahip olmalıdır.

 

Uygarlık online kayıt