Yer imleri

Klan Savaşları

Alternatif isimler: Clan War
Klanlar arasındaki kanlı savaşlar Highlanders: -

Klan Savaşları Online & nbsp Ortaçağ İskoçya ayarlanmış bir çok oyunculu rol yapma oyunudur.

Online Oyun & nbsp; Klan Savaşları bir tarayıcı olduğunu indirme ve ek bir yazılım yüklemeden gerektirmez, ve bilgisayar oyuncu özgü sistem gereksinimlerini set değil, olduğunu. Sadece bir internet bağlantısı ve bir Internet tarayıcısı geçerli sürümü olması gerekir.

oyun & nbsp kaydol; Klan Savaşları & nbsp; diğer oyunlarda kayıt farklıdır. & Nbsp ile başlamak için, Klan Savaşları Online Kayıt kendinizi tanıtmak istiyoruz ve cinsiyetinizi belirtiniz ve daha sonra hemen bir eğitim mücadele tutmak sunulacak. Yani oyun ya da değil bu tip olmadığını belirlemek ve heyecanlı bir mücadele heyecanını hissedebilirsiniz. Klan Savaşları & nbsp; kavga, kayıt & nbsp sonra kayıt formunda standart alanları doldurun isteyecektir: Zaten yazdım isim ve cinsiyet, elektronik posta kutusunun adresini girin ve bir şifre oluşturmak için gereklidir.

klan savaşları online oyun savaşları üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle, asıl amacı & ndash bir karakter verilecektir; en etkin mücadele. Bu nedenle, oyunu & nbsp oynamaya başlar senin görevin; Klan Savaşları Online oyun denilen makalelerde özellikleriyle doğru dağılımı vardır. & Nbsp; şöyle karakter vardır:

- (dayanıklılık ve darbe kuvveti sorumlu) kuvvet,

- Agility (uvorotlivosti anlamaya ihtiyacımız var ve antiuvorotlivosti)

- sezgi (kritik vuruş ve antikritu yeteneği sorumlu)

- hayat (yıpranmış zırh miktarı için çok önemli),

- akıl (runes okuma için gerekli ve bazı mesleklerde önemli)

oyunu Klan Savaşları & nbsp; çevrimiçi o atıfta bulunduğu silah çekiç, bir kulüp, bir balta, bıçak, mızrak ve kılıç rakam tercih, sınıflara silah böler.

Her sınıf kendine özgü parametreleri ve yetenekleri vardır. Eski sayaçlarını en iyi savaş elbisesi hangi taktikleri karar oyun forumu okumaları tavsiye edilir. İki toplam: savunma ve saldırı. Tek bir hareketle, vurmak, bir saldırı yapmak ve koruyucu üniteyi koyabilirsiniz.

En kısa sürede online & nbsp oyun oynamaya başlamak gibidir; Klan Savaşları, avcı bir bilgisayar bot ile savaşarak tecrübe kazanacaktır. Seviye 3 ulaşmadan bu savaş modu mümkündür. Eğer zaten düello & ndash katılabilir seviyesi 1 ile yapay zeka ile savaşmak için çok ilginç değilse, olsa; Savaş başka bir oyuncu ile bire bir. Ve 2 düzeyinde zaten mücadele rastgele takıma yeniden edileceği bir kaotik savaş, bir üyesi olabilir.

her başarılı savaş, bir Klan Savaşları & nbsp olduktan sonra, play, seviye ve elde ups & ndash belirleyen deneyim kazanacaktır karakter; senin özelliklerini geliştirmek özel gözlük. Ayrıca, her mücadele ile size silah mülkiyetinin beceri artacaktır.

İkinci seviyeden bir klan katılabilir ve özel klan savaşları ve ndash katılmak; Guardian için savaşlar. Kazanan taraf kupa, ödül ve ikramiye çeşitli alır.

oyunda farklı yerlerde ve ndash bir yeri vardır; Bir oyun işlevi taşıyan her biri yerleri ve bölgeler. Bunlar şunlardır:

- Banka

- Hunter Guild,

- Outland,

- Orman,

- koyu renkli ahşap,

- ocağı

- mine,

- evini kumar.

Play & nbsp; Clan Savaşları & nbsp; ve 2 seviyeleri mümkün olacak silah, zırh ve diğer şeyler üzerinde karakter yapmak. & Nbsp; meslek vardır: Tıp adam logger, madenci, Rockshaper.

Bunu yapmak için, orman, maden veya taşocağı gitmek gerekir. Karakteri & ndash çalışma saatleri; h. Bu tamir edilemeyecek tamir alet veya araç ile, aletsiz tamamen çalıştırılabilir. Bu işyerinde kaynak çıkarma bağlıdır ve ilgili becerilerini artırmak.

Onların klanının desteğini mücadele ve hissetmek için iyi bir fırsat oyunda ilgilenen varsa

, Klan Savaşları tam size göre.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more