Yer imleri

Call of Duty 2

Alternatif isimler: Call of Duty 2, ofis görev sayısı, morina 2

Of Duty 2 Oyunu Çağrı heyecan verici bir bilgisayar oyunudur. Bu oyun oyunun ilk bölümünde bir devamıdır. Call of Duty 2 olayları ilk kişi ortaya çıkar. Duty 2 Oyunda Çağrı tarzı atıcı oluşturulur.

Of Duty 2 Oyunu Çağrı sadece oyunun resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Duty 2 indir Çağrı olabilir sadece yetişkin kullanıcılar. Küçüklerin bu oyuna erişmek için kapalıdır.

Of Duty oyunu Call 2 videolar hakkında görebilirsiniz. Sınıflar, olaylar, silah ve hizipler: videolar, kendiniz için yararlı birçok bilgi bulabilirsiniz.

Of Duty 2 Oyunu Çağrı bütün karakterler ile bilgi:

1. Vasily Kozlov 13-inci Guards Tüfek Bölümü Kızıl Ordusu. O Sovyet kampanyasında oyunculuk ana karakter olarak oyun temsil edilmektedir. Moskova'dan 30 km mesafededir Sovyet ordusunun önleyici dizi karakteri için oyuna başlayacak. O Stalingrad Savaşı katılır.

2. John Davis, benim 7. zırhlı tümenin bir çavuş. O Kuzey Afrika kampanyasının katılır.

3. David Welch 7. Zırhlı Tümen kaptanı. O İngiliz kampanyasının ikinci sahnede bir tank komutanı oldu. David Kuzey Afrika kampanyasında supertankovyh hücumda katılır, hem de kuzey-batı Libya.

-4. Onbaşı Bill Taylor 2'nci Ranger Taburu içinde "D" ikinci şirketidir. O Amerikan kampanyasının ana karakteridir. Bill Normandiya Çıkartması ("D-Day") yanı sıra, Bergshtayne içinde 400 de savaşta yer alıyor. Ayrıca Ren geçiş katıldı.

In-Game of Duty 2 silah Call kampanyası bölünür. Tüm kampanyalar silah yaygın türleri var, ama onlar farklı modeller

1. Tabanca.

2. Kurye.

3. Tüfek.

-4. Sniper tüfeği.

5. Bombaları.

6. Gun.

7. Gun.

-8. Grenade.

Of Duty 2 oyunu Call tek oyuncu modu ve multiplayer farklı modda oynayabilirsiniz. Oyun özellikleri modunun seçimine bağlıdır.

In-Game of Duty 2 Call of mekaniği, bir torrent dosyasını indirebilirsiniz, ancak bu sizin için bilgisayarınıza program yüklemeniz gerekir.

In-Oyunda Call of Duty 2 adet çeşitli kampanyalar vardır:

1) Sovyet kampanyası. Bu kampanya birkaç bölümden oluşur. Bu kampanyada katılımcıların yedi görevleri yapmalıdır. Stalingrad, kampanyanın tüm olaylardır.

2) İngiliz kampanyası. Bu kampanya eylem dört bölüm oluşmaktadır. İngiliz kampanya olaylarda 13 misyonlar boyunca meydana gelir. Oyunun Olaylar Fransa'da, Kuzey Amerika'nın üç bölgelerinde ve Normandiya gerçekleşecek.

3) Amerikan kampanyası. Bu kampanyada eylem üç bölüm oluşur. Yedi misyonlar için olayları oyunda meydana gelir. Amerikan kampanya olaylarda Berlin'de gerçekleşecek.

Of Duty 2 Oyunu Çağrı çeşitli şekillerde sunulmuştur:

1. Kaçan - olaylar farklı yerlerde yer alır.

2. Team Deathmatch - İki takım adına düzenlenen etkinlik.

3. Capture the Flag - Eğer rakiplerini bayrağı yakalamak ve korumak için bu modda gerekir.

-4. Head - Eğer kapmak onun karargahını vermek zorunda olduğu yeni bir mod.

5. Arama ve yok - bu bitki bir bomba ya da bu olayı önlemek ya zorunda olduğu modudur.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more