Yer imleri

Call of Duty: Black Ops 2

Alternatif isimler: Call of Duty: Black Ops 2

Oyunu CoDBlackOps 2 - dokuzuncu efsanevi proje Duty ve Çağrı ve oyun serisinin ikinci bölümü Siyah Ops . Oyunun Küresel sürümü Kasım 2012 yılında gerçekleşti. Ayırt edici özelliği CallofDuty: Siyah Ops 2 [_4_ ] yanı sıra önceki - anlamlı ve tutarlı bir arsa varlığı. Şimdi oyun savaş sahneleri kaotik bir dizi değil, o yetkili arsa somutlaştırmak başardı. Proje nedenle bazıları popüler Hollywood filmlerinin kahramanları ile ilişkili ana karakter olduğu oyuncuların vicdanını şoke olur.

Siyah Ops 2 [_2_ ] herhangi bir özel işaretleri için geçerli değildi, ama beklenmedik geliştiriciler ve oyuncular için, yılın en samimi (evet, o samimi idi) projesi olmayı başarmıştır. Bugün atıcı CoD Siyah Ops 2 en popüler atıcılar biri denilebilir. O başarılı parlak arsa, atmosferik sahne, orijinal görevi sochetaetv.

Oynamaya başlamadan edebilirsiniz için

, sen indir (geleneksel) gerekecektir CoDBlackOps 2. Torrent izci atlama ve istemci kurulumu, hızlı ve sorunsuz bir işlem yapmak için yardımcı olur. Proje girmeden, her yeni misyonu başlamadan önce, oyuncu silahların iki ana türleri seçmek ve buna gerekli tüm parça ve aksesuarları toplamak için davet olduğunu görebilirsiniz.

Eylemler ve karakterin yeni bir taslağı doğrudan oyunun daha sonucuna bağlı olacaktır. Oyunda bir karakter bu huzuruna çıkacak olan birkaç özel arsa noktaları vardır. Alınan karar, BO 2 oyunda sonraki gelişmeleri değiştirin.

Her yeni misyonu kampanyası "Araçlar" kahraman olarak ikramiye sunulacak. Bu kazmacı yelek ve silah ve güçlü tuzaklar yeni çeşitleri olabilir. Her yeni görev 10 iş açtı. Kahraman test için oyunun şartları altında ek silah şeklinde ödülleri güveniyor. Misyonları birden fazla karakter yönetimi aynı anda yapılabilir hale bazı yenilikler eklendi.

Ve Duty [Çağrı _3_ ] : Siyah Ops [ _1_] 2 - oyun , hangi ana görevi rehberlik olacaktır. Yani, talimatlar vermesi ve savaş taktikleri çeşitli geliştirmek gerekir. Yıldırım hızıyla göreve hızlı tepki ve sipariş oluşturmak için öğrenmek zorunda. Sen, düşman barınak fırtına izlemek ve topraklarını savunmak için kontrol noktaları savunmak zorunda.

Yukarıda güvenilirliğini doğrulamak için ve kişisel olarak yeni bir proje bakmak, size bakabilirsiniz CoDBlackOps 2 video ayrıntılı olarak tüm özellikleri ve oyunun yararları anlatılmaktadır römork.

 

Call of Duty: Black Ops 2