Yer imleri

Call of Duty: Modern Warfare 3

Alternatif isimler: Call of Duty: Modern Warfare 3

Oyunu CoDModernWarfare 3 efsanevi projesinin sekizinci döngü haline Çağrı ve Duty , birçok [bir favori bir devamıdır _6_] Warfare 2, ünlü üçlemesinin son bölümü Modern Warfare . Proje ekibi Warfare 3 2010 yılında hala var olacağını bildirdi ve 2011 yılı sonunda, projenin resmi bir sürümü ile. Boru hattı projeleri çalışmaları frenli birkaç dava geçmek zorunda kaldı. Bugün gördüğümüz gibi Ancak, başarılı bir proje sunum sona erdi CallofDuty 8 , iddiaları ve diğer sorunlara rağmen.

Aynı anda taslak sevindim çeşitli firmalarda çalıştı. Kaliteli multiplayer için - örneğin Raven Yazılım olarak çalışmanın çeşitli parçaları, uygulanmasından sorumlu şirketlerin her biri.

Duyurular sırasında CallofDuty: Modern Warfare 3 [_4_ Siyah Salı -] en ilginç misyonları projenin birini sunuldu. Son hibrid görme ve el bombası - 9 - Bu misyon en net projenin ana yenilikleri göstermeye yardımcı Bang .

Içinde

2011 yılının başlarında, yaratıcıları CoDModernWarfare 3 video römorklar Youtube başlatıldı. Manhattan, Londra, Paris ve Berlin: sadece bir kaç başlangıç ​​konumları gösterilen reklamlarda. Grafik ve oyun mekaniği hemen minnettar oyuncular çekti. Daha sonra, gerçeği, serbest haddeleme maçtan sonra, oyuncular arsa eleştirildi edilir. Ancak, geliştirme ekibinin ayrılması ile ilgili sorunlar için ücret ve her ne kendi sonuca yapmak ve oyun gerçekten iyiydi olacaktır.

Size karar verdiğinizde indir CoDModernWarfare 3 ve test şahsen, akılda tutmak - arsa detaya gitmek ve gerekli değildir anlamak için denemek için çok fazla. Yani, oyun çok daha ilginç bakacağız. Ve oyun bir bilim-kurgu tonu proje vermek için talep olanların tam olarak memnun olacaktır.

'De CoDModernWarfare 3 Oyna ortak görevlerinin olağan modunda favori olacaktır. Oyun sahneleri farklı bakmak - Bu önceki oyunu ile karşılaştırıldığında büyük bir gelişme olmuştur unutulmamalıdır. Gibi bile değil tüm işleri oyun, oldukça pratik ve kullanışlı olduğu gerçeği olsa.

Duty ve Çağrı: Modern Warfare 3 - İlk oyunun serisinin hangi o ödül sınıfların bir numara tahsis edilmiştir. Başka bir yenilik - Şimdi artırmak için CoDModernWarfare 3 Silah veya performans karakter tekrar tekrar yerine daha önce olduğu gibi geliştirmek almak yerine, gerekli özellikleri pompalama tarafından şahsen yapılacak olup.

Ayrıca çeşitli oyun yeni modları ekledi - Eğer yeni bir proje için sadece ne gerek. Kim ne olacağını söyleyemem, CallofDuty: Modern Warfare 3 - Oyunu ilgiyi hak ve hatta anahtar geliştiricilerin saflarında yer alan çatışma zamanlarında geliştirdiği gerçeği sadece onun kumbara "için" puan ekler. Bütün CoD kaliteli ve projenin sekizinci parçası olan - bir istisna değildir!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more