Yer imleri

Call of Juarez

Alternatif isimler: Call of Juarez

Oyunu CallofJuarez resmi sunum oyuncular ve eleştirmenler ciddi şüpheler saflarında neden uzun zaman önce. Projenin başarısında açıkçası pek inanılır değil. Stüdyo Techland sadece türü ile bu projeye kadar yarış ve şimdi radikal gelişme yönünü değiştirmek ve [taklit etmeye karar verdi _3_ ] FPS . Oyuncular arasında şüphe neden ikinci nedeni - Polonyalı geliştirici yetkinlik. Polonyalılar Texas kovboy hikayesini anlatmak gibi Çoğu kişi sadece, kafa uymaz. Gördüğünüz gibi, ace Techland delik var. Oyun, yüksek-kaliteli ve ilginç gerçekten çıktı.

Yetkin hikaye anlatımı olduğunu çekinmeden herhangi bir oyun, cevap başarının anahtarı, ne soru üzerine Çoğu oyun - detay parça ve nüansları her türlü için tasarlanmıştır. Içinde CallofJuarezрс geliştiriciler her şeyi bu oyuncular gibi tam yol yapmak başardık. Birincisi, onlar açıkça Vahşi Batı'nın olayları görüntüleyen yararlı bilgi azami miktar ile silahlanmaya başardık. İkincisi, arsa tüm sırları ölçülü göndermek için akıllıca bir karar. Yani, hatta beş dakika için oynamaya çalışan, son oyunu ne olacağını tahmin etmek mümkün olacağını sanmıyoruz. Zaman bunun için geldiğinde bu projede, yeni hikaye çizgileri açın. Arsa oyun boyunca dengeli görünüyor.

Oyuna başlamak için oyun istemcisi gerekir CallofJuarezскачать. Yordam torrent izci kullanmak özellikle, basit ve hızlı. Cesur delikanlı Billy yaşayan maceralar vaiz kardeşi vahşice öldürülmesinden sonra Hakemin rolü almaya mecbur Ray, ve diğerleri: Eğer onun ana karakter sunulacak proje girdikten sonra.

Oyunda küçük sahneleri sayıda buluşacak. Bütün gösterilen CallofJuarezвидео Zaten arsa gelişimini etkileyebilir. Oyunu tüm ister istemez duygular karakterler ve oyuncu geçmekte olduğu kadar gerçekçi oluşturuldu.

Hoş midir ve gerçeği CallofJuarezиграть nedeniyle farklı türler karıştırma için ona ilgi olacaktır. Proje, tüm en ilginç fikirler uygulanabilir. Buna ek olarak, genel bağlamda her öğe oldukça organik görünüyor - bu liyakate kaliteli bir işleme.

Bu sadece bu oyunu indirmek ve test etmek gerekiyor gerçekte nasıl göründüğünü hayal etmek - inan bana, sen pişman olmayacaksınız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more