Yer imleri

Juarez Gunslinger çağrı

Alternatif isimler: Juarez Gunslinger çağrı

Oyunu CallofJuarezGunslinger– ünlü projenin devamıdır. Geliştiricilerin yeni bölümü iyi polis Meksikalı uyuşturucu kartelleri müdahaleci rejim, kötü polis kaldırılması için karar verildi. Bu oyunda, her şey normale dönecektir, proje birçok norm ve standartlara klasik tanıdık için tekrar bir araya gelecek.

CallofJuarezGunslingerрс küçük salonlarında biri aslında efsanevi haydut Silas Greaves'i döner açıkgöz eski kovboy geldiği gerçeği ile başlar. Ziyaretçiler doğal olarak sadece ünlü kovboy yürümek olamazdı, salon, bu yüzden yaşlı adam en ilginç ve naveivayuschih korku hikayeleri en az bir çift paylaşmak için, onun hayatı hakkında konuşmak için binlerce istek aşağı düştü. Aslında, kravat yeni bir proje gibi görünüyor. Hepsi CallofJuarezGunslingerдуэли, kavgalar ve cerrahi - eski anılar Greaves olduğunu. Her yeni seviyede, yeni bir hikaye oyun şiddet gençlik kovboy gibi görünüyor.

Öncelikle bu indir oyunu başlatmak için CallofJuarezGunslinger. Hemen projenin kurulum ve oyunun başından sonra biraz rahatsız hissedeceksiniz. Oyunda Silas Greaves'e gibi böyle bir sicili, ve Juarez değil Çağrı gerçeği Hollywood'un western bile en ciddi karşılamak zorunda. Eski kovboy tarafından belirtilen tüm karakterler, sadece hemen sonsuza dek kaybolur oyun ortaya çıkmaktadır. Ancak, grafik ve oyunun genel tasarımı verilmiş, sonunda her şey oldukça uyumlu ve mükemmel kabul bakmaya başlar.

Devam eden CallofJuarezGunslingerобзор Greaves'e konuda bile abartılı onuru kovboy hikayeler tersine, genel izlenim yağma yok ki sözler - onlar eşsiz bir atmosfer oluşturmak. Deşarjlar oyun ve aracılığıyla aşılanmıştır ince kovboy mizah, ayarı yanı sıra - iğneleyici espriler tüm durumlar ve karakterler için geçerlidir. Eğer proje bu atmosfere olsun, hikayenin bütün anlamını anlayacaksınız. Bu oyunundan sonra CallofJuarezGunslinger şimdi bir salonda bir kovboy çıkması arkasındaki hikaye ve neden o şimdi yaşıyor ne anlayacaksınız, çünkü çok daha ilginç olurdu.

Projesinin yeni bölümünde tüm sorumluluk, kahramanı omuzunda burada o hiçbir desteği - tüm görevleri ve görevleri tek başına gerçekleştirmek zorunda. Gerçeği bağımsız olarak gelişmiş olabilir farklı becerileri elde etmek olasılığı ile telafi "yalnızlık" kahraman nedir. Kıkırdaklar iki silah, usta teknikleri melee veya nişancı davanın bir av tüfeği ve bulundurma çekim stüdyosu öğreneceksiniz.

Hatta geliştiriciler için hazırlanan CallofJuarezGunslingerвидео-трейлера kahraman normalde böylece düzeyini artırarak, deneyim puanı kazanmak ve kazanılan becerilerin geliştirilmesi geçirebilirsiniz gösterir. Beceri puan kazanmak oldukça basittir - gerçekleştirmek ve sunulan herhangi bir işi almak için korkmayın ana görevi.

 

Juarez Gunslinger çağrı