Yer imleri

Çöküş

Alternatif isimler: Çöküş

Kapa - bir üçüncü taraf tarafından yapılan militanların tüm iyi gelenekleri karşılayan oyunu. Sırasında oyun oyun arbede birkaç temel türlerini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, proje, bir silah ve plazma silahları ile şansını denemeye sunuyor. Zaten oyun ile uğraşmak zorunda tecrübeli oyuncular tarafından tavsiye olarak, oldukça verimli ve etkili energoudary vardır.

Projede tüm temel adımlar geniş, modern, gerçek bir dünya vardır. oyun insanlık alternatif tarihin kaderi hakkında bize söyler. Rodan adlı ana karakteri anomalinin merkeze almak için bu anahtarı kullanmayı başardı. Yani o sadece kısmen kendi omuzlarında misyonunu başarmak başardı.

Oyunda size anomali küçük parçacıkların binlerce parçalanmış ve ondan yeni canavarlar çok kırdı değil sonra ortaya çıkan olayları düşünürken, çökmesi gerekiyor. Ancak, Rodan ve kurtuldu. Şimdi kahraman canavarlar, suç çeteleri ve ordu arasında. Onun ana görevi - Bu cehennem kurtulmak için.

Gizlilik küçük peçe Priotkroem ve çöküşü size - bize 2013 yılında meydana korkunç felaketinden sonra meydana gelen olayları gösteren bir oyun. Bundan sonra, arazinin çoğu değişti, artık sadece bilim kurgu öyküleri ve noveller önceden varolan bazı gizemli bölgesi anomalileri gibi daha fazla görünüyor. Yeryüzündeki hemen hemen bütün hayat insanlar deli gittiğini, öldü ve olayın gerçek nedeni bulamadı.

Oyuna başlamış ve Collapse indirmek ve bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Oyun yüklendikten sonra projeye katılmak mümkün olacak. Oradan sözde yasak bölge korkunç şeytanları görünür öğreneceksiniz. Ve bu güçle başa çıkmak için fark kentin sakinleri, ciddi sadece kordon çit arazi seçti olamaz - mümkün olan her yerde silahlar otomatik yanıt düzenlemek ve düzenlemek için beton döşeme, mayın tarlalarının etrafındaki alanı koydu.

Çöküşü tek yüksek kaliteli grafikler için indirebilirsiniz. Bütün boyalar, uygun transfer belirli atmosferik ruh hali yaratır. Sen Rodan oynarken, görevleri ve misyonları yürütmek zorundayız. Güçlü karakter doğaüstü güçlere sahip olduğunu kim. Zaman anne zaman içinde tahliye mümkün olmamıştır çünkü, dışlama bölgesinde yaşıyor. Onu gördükten sonra, bu adam adalet geri ve düzeni sağlamak mümkün olduğunu anlamak için geldik.

Oyunun Mekaniği o video römork çöküşüne vuruş anlaşılabilir, basit: Ana karakter bıçaklarla donanmış düşman, farklı silah, bir kılıç kullanabilir, ve gerekli sürgünler olanların "karşılık" için. Bu kurallar hızlı oyunda başarı elde etmenize yardımcı olacaktır. Tabii proje kalmak için ikna edecektir. Kendiniz için kontrol edin, bana inanmayın!

 

Çöküş