Yer imleri

Kahramanlar Şirketi 3

Alternatif isimler:

Company of Heroes 3 İki türü birleştiren bir oyun. Harita etrafında hareket, sıra tabanlı modda gerçekleşir ve savaşlar sırasında oyun gerçek zamanlı strateji moduna geçer. Grafikler mükemmel, her şey oldukça gerçekçi görünüyor. Müzik düzenlemesi de yerinde.

Oyundaki göreviniz ele geçirilen Avrupa'yı Nazilerin işgalinden kurtarmak.

Kolayca tahmin edebileceğiniz gibi, aksiyon İkinci Dünya Savaşı sırasında gerçekleşecek.

Kampanya iki aşamaya bölünmüştür, ilki İtalya'da başlar.

Husky Operasyonundan sonra, Anglo-Amerikan birlikleri Sicilya'ya indiğinde, ancak yarımada düşman birliklerinden kurtarılmadan önce.

Oyundaki harita dinamiktir, seferi birkaç kez geçebilirsiniz ve savaş alanı her seferinde farklı olacağı için sıkıcı olmayacak.

geliştirici ayrıntılara büyük önem verdi. Savaş alanındaki kuvvetlerin hizalanmasına ek olarak, dış faktörler de savaşların sonucunu etkiler. Yakınlarda hava desteği isteyebileceğiniz hava limanları var mı ve dost gemilerin yardım için topçu kullanması için sahil yakın mı? Ayrıca, savaşlar sırasında çok yardımcı olan partizan birimleri kullanılabilir. Doğru zamanda gerçekleştirilen sabotaj, düşmanın sayısal üstünlüğünü geçersiz kılabilir.

Company of Heroes 3 oynamadan önce, hangi ordu için savaşmak istediğinizi seçmelisiniz. İngiliz birlikleri, Amerikan veya karışık birimler mevcuttur.

Haritada hareket ederken, düşmanla otomatik modda başa çıkabilecek, düşmanın küçük birimlerini yok edebileceksiniz. Güçlendirilmiş pozisyonlara saldırı sırasında, oyunun kendisi, bilgisayarın kararına güvenmeden savaş alanında taktik ve strateji kullanmayı mümkün kılacak olan gerçek zamanlı birlik kontrol moduna geçecektir.

Burada birçok farklı birlik türü var:

  • Sniper
  • Acemi
  • Partizan
  • Sappers
  • Zırhlı araçlar
  • Havacılık
  • Deniz Piyadeleri

Bu kısa bir liste, aslında daha da fazlası var.

Düşmanın iyice yerleştiği şehirlere veya stratejik açıdan önemli büyük nesnelere saldırmak için önceden hazırlanmanız gerekir. Saldırıdan önce hava ve topçu saldırılarını kullanın. Bu, düşmanı büyük ölçüde zayıflatacaktır. Partizanların da buna büyük katkısı olacaktır.

İyi bir ön hazırlıkla bile bazı kilometre taşlarını almak kolay olmayacaktır. Tecrübe kazandıkça birimleriniz güçlenecek. Askerlerinizin verdiği hasarı artırmak ve dayanıklılıklarını artırmak gibi bazı özellikleri geliştirmek mümkün olacak. Hareket halindeyken düşman ateşi altına girmekten kaçının. Ateşi bastırmak, anında iki hareket noktasını ortadan kaldıracaktır.

Oyunun sürekli olarak sıra tabanlı aksiyonu gerçek zamanlı savaşla birleştirmesi gerekiyor. Bütün bunlar birbirini tamamlamalı, o zaman sorun yaşamayacaksınız ve zafer sizin elinize geçecek.

Oyunun kampanyası tarihi tekrar ediyor ve oyunu bu kadar ilginç yapan da bu.

Oyun erken erişimde sunuluyor ancak şimdi bile başka bir başyapıt olacağını söyleyebiliriz.

Company of Heroes 3 PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam portalında veya resmi web sitesinde satın alma şansınız var.

Hemen oynamaya başlayın, bir komutan olarak yeteneğiniz olmadan Avrupa kesinlikle kurtarılamaz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more