Yer imleri

Mercan adası

Alternatif isimler:

Mercan Adası, bilgisayarınızda oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunudur.

3D grafikler, karikatür tarzı, mükemmel ayrıntılarla renkli. Seslendirmeler iyi yapılmış, müzik eğlenceli ama yorucu değil, uzun süre çalabilir ve rahatsızlık hissetmezsiniz. Optimizasyon mevcut, Coral Island oynamak için yüksek performanslı bir bilgisayara ihtiyacınız yok.

Göreviniz, bir mercan adasında yaşayan küçük bir insan topluluğuna yiyecek sağlayabilecek başarılı bir çiftlik oluşturmaktır. Ve bundan sonra ürünlerini birçok ülkeye ihraç eden dev bir işletme yaratmak bile mümkün.

Bu yolda sizi pek çok zorluk bekliyor:

  • Çiftliğinizde faydalı olabilecek her şeyi bulmak için adayı keşfedin.
  • Bu yerde yaşayan insanlarla tanışın
  • Yerel sakinlerin isteklerini yerine getirin ve bunu yaptığınız için bir ödül alın
  • Tarlaları ekin ve zamanında hasat yapmayı unutmayın
  • Hayvan ve kümes hayvanları alın
  • Atölye depoları ve hayvan barınakları inşa etmek
  • Verimliliğini artırmak için binaları yükseltin
  • Yakındaki küçük bir kasabayı restore edin ve orada kafeler ve mağazalar açın
  • Dalış ve mağaracılık yapın
  • Müzeyi restore edin ve adaya turist çekecek cazibe merkezleri yaratın

Bu, PC'de Mercan Adası'nda yapılacak şeylerin listesidir.

Geldiğiniz sırada burası, güzel doğasına ve dost canlısı topluluğuna rağmen düşüşteydi.

Başlamak için en iyi yeri düşünün, ancak ondan önce bir karakter yaratmanız gerekiyor. Geliştiriciler oyunu, ten rengini, vücut tipini, saç stilini ve ana karakterin veya kadın kahramanın görünümünün diğer unsurlarını seçmenin mümkün olacağı kullanışlı bir reaktörle donattılar. Bunun hemen ardından yönlendirmeler sayesinde arayüzle nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenecek ve oynamaya hazır olacaksınız.

Adada yaşayan topluluk oldukça büyük olup, sayıları 70'i aşmaktadır. Bu insanlar arasında arkadaşlar ve hatta romantik bir partner bulacaksınız.

Çiftliğin getireceği kârın en iyi şekilde turistik cazibenin geliştirilmesine yatırılması gerekir. Sürekli turist akışı, çiftlikte üretilen ürünlerin ticaretinden elde edilen karı artıracaktır.

Bu nedenle Mercan Adası oynamak ilginçtir çünkü her şey birbirine bağlıdır ve başarıya giden yol dengedir. Yüksek kar elde etmek için paranızı nereye yatırmanın en iyi olduğunu dikkatlice düşünün.

Bazı nesnelerin yapımı için sadece paraya değil, aynı zamanda özel aletlere de ihtiyacınız olacak.

Oyun düzenli olarak yetenekleri genişleten ve içerik ekleyen güncellemeler alır.

Mercan Adası sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirmez, sadece kurulum dosyalarını indirip oyunu yükleyin.

Mercan Adası'nı PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Paradan tasarruf etmek istiyorsanız bağlantıyı takip edin ve kontrol edin, belki şu anda bir indirim vardır ve oyuncak kütüphanenizi indirimli olarak yenileyebilirsiniz.

Egzotik bir adada çiftlik kurmak ve burada yaşayan yeni arkadaşlarla tanışmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more