Yer imleri

Çekirdek Masters

Alternatif isimler: Çekirdek Masters

Çekirdek Masters Online - ücretsiz çok oyunculu müşteri MOBA'ya tarzında muhteşem bir oyun. Deneyimli kullanıcılar bu tür League of Legends ve DotA 2 gibi oyunlar ile benzerlikler görebilirsiniz. Kahramanlar Sürüş, oyuncular bazı kernel için birbirleriyle yarışırlar. Core Masters diğer kullanıcılar ile hem bağımsız ve işbirliği içinde oynayabilirsiniz. Bu olaylı dünyada eğlenmek için nasıl seçmekte özgürdürler.

Core Masters kaydı oyun evrende neden gerekli bir adımdır. O Core Masters indirme mevcut olacak ve PC'nizde oyun istemcisini yükledikten sonra. Bu ilgilenen herkes için kullanılabilir olduğunu güzel.

Seçim, ben geniş söylemeliyim. Sahiplerini bekliyor kadar 25 kadar farklı karakterler. Karakter kontrolü koşturup akılsız ve savaşlara katılmak için azaltılmış değildir. Sen koğuş geliştirmek ve pompalama parametreleri takip etmelidir. Oyun içinde farklı silah ve büyü uygulamaya mekaniği kullanır. Bu demektir ki eğer orada para kazanmak istiyorsanız.

Size istediğiniz şekilde oynamak için izin ve mevcut rejimler. Daha önce de belirttiğimiz gibi, kernel - Bu ana hedeftir. Daha fazla onların sayısı, daha iyi. Ve misilleme olarak, neden düşmanları zarar vermez?

Birlikte kendisini başarılı olmak için çalışıyor çok daha kolay Yasası. Proje dikkatinizi layık olduğundan emin olmak için onu çalmak için deneyin! Biz size sadece iyi şanslar diliyorum

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more