Yer imleri

Kozmik Arası

Alternatif isimler: Kozmik Arası

oyunu Kozmik Molası & ndash; anime tarzında tasarlanmış gerçekçi 3D grafikler ile ücretsiz bir multiplayer üçüncü kişi shooter. Sürekli birbirlerine savaş için bir araya gelecek karakterler Eylemler, robotlar vardır. Savaş, 30 oyunculara aynı miktarda karşı anda hareket edebilir. Kullanıcıların, bir karakter yaratmak silah pick up ve CosmicBreak oynamak için hangi modun karar vermek için kullanılabilir. Ne robot sizin hayal bağlıdır olacak. Çünkü kısıtlamalar ne olmaz, ve sizin fantezileri doğan benzersiz bir karakter, yönetmek mümkün olacak. Tabii, öneri mevcut 50 zaten monte modellerinden biri kullanmak için vardır. Eğer bunu sevmiyorum Ama, eğer senin kalbine alınarak pahalı olacağını, yapmış, kollarınızı sıvayın ve 300'den fazla parça kullanın. Ardından, sonsuz kavgaya robot götürecek, mevcut üç hiziplerin birini seçin. Hedefleri açık ve ndash; kazanmak ve haklı bir ödül almak için sıcak savaşlara dur. Sadece bu nedenle daha fazla ve her savaş için para ve böyle bir robot için yedek parça olarak yararlı öğeleri, her türlü çalmak, liyakat noktaları güveniyor, size CosmicBreak ücretsiz oynamak yok. Müsterih ol! Başarı & ndash; senin gayretin sonucudur!

CosmicBreak & nbsp; Kayıt dünyasının dinamik olaylarla dolu, güzel, harika götürecektir. Tüm bu senin & ndash gereklidir; resmi web sitesinde kayıt formu doldurmaktır. Uygun alanlar adınızı, parolanızı, e-posta adresi girin. Başka bir forumun adını belirtmeniz gerekir Eğer bir hesap oluşturduğunuzda, böylece Facebook üzerinden mümkün olacak oyuna giriş yapın. Gerekli tüm bilgileri yaptıktan sonra, çevrimiçi CosmicBreak indirmek ve ilginç oyun keyfini çıkarın.

CyberStep Company, Inc. Projenin geliştiricisi standları, ürün uygun yapmak ve bu nedenle sistem gereksinimleri insanlar deli şok yok çalıştı. Oyun bilgisayarı aşağıdaki parametreleri ihtiyacınız olacaktır için: OS Windows (2K / XP / Vista / 7); Intel Pentium III işlemci 1. 2 GHz; DirectX 9 uyumlu. 0; RAM 256 MB. İnternet bağlantısı için, en az 128 kbps olmalıdır.

Formaliteler yerleşmiş ise

Peki, bu uzay Abode denilen paralel boyuta geri dönmek zamanıdır. Bir kez uzak gelecekte, tüm güçlerini vermek üzgün olmadığı için, bir tarafı seçmek ve biri (eğer savaşmaya karar varlığı hakkı için) Antik Arkov biri canlandırmaya yardımcı olacaktır kozmosun enerji, hasat başlaması gerekir onun Tüm won güç kaos ele geçirildi. Eğer oyunun özünü anlamak ve her şey yerine oturdu için, bize tarihe dönelim. Eğer zaman anarşi uzun bir süre vardı bir dünyada. Korkunç kaos krallığı: Büyük robot yarışı önceden var olan, af uyandıktan sonra, o korkunç resim keşfetti. Yaşam sadece üç geldi Antik Arkov. Bu güç, bilgelik ve cesaret. Ama hepsi gücü tükenme eşiğinde bulunmaktadır. Acilen evrende enerji ihtiyacı ancak üç devleri için yeterli değildir. Robotların her savunucuları ne olursa olsun normal hayata geri olduğunu, onun idolü uyanık karar verdi. Yorucu bir mücadele düğümlü. Her hizip sonra pahasına hayatta gerekir bu yüzden robot Chaos yenmek mümkün ve inanıyor. Hiziplerin temsilcileri fantezi dünyasının sakinleri her birine bu kadar gerekli olan birbirini ve kozmik enerji, verim istemezler, anlaşmazlık ana suçlu olur.

Yani, üç sendika olan oyunda: her şeyden cesaret ve sadakat, taraftarları en akıllı ve savaşlar iyi düşünülmüş bir strateji ve Dostreks güvenmek tercih Sihirbazı, herhangi bir sebat kaba kuvvet tarafından kırılmış olabilir inanıyor Bradin. Seçiminizi yaptıktan sonra, başka bir katman size robotlar ilk set olsun. Evet, doğru anlamış, CosmicBreak & nbsp; Sen bir değil birkaç robotlar çalışıyor, oynayacağız. Daha doğrusu, sen özel bir garaj yer alan tüm grubu, sahip olacaktır. Ve bu arada, robotlar arasında bir kaptan seçebilirsiniz. Genel olarak var robotlar dört tipi vardır ve bunlar özellikleri farklılık gösterir. Yani, Hava robotlar güçlü hızlandırıcılar ve mükemmel manevra kabiliyeti övünebilir. Yakındaki savaşlar ve farklı becerileri eşsiz Robotlar Dünya tipi hızlı hareket etmek. Uzun menzilli saldırılar sırasında topçu parlaklık gibi robotlar. Ve robot çeşitleri en dengeli destekleyen meslektaşları düzeltmek yeteneği gibi bir özellik sahiptirler. Bundan başka, mevcut tüm robotlar boyutu farklıdır. S, M & amp; L & ndash; İşte sadece yanı sıra silah seçimi sırasında, modernizasyon ihtiyacı dikkate almak için üç boyut vardır.

oyun CosmicBreak Arena, misyon ve görevler gibi rejimlere kullanıcılara sunuyor. Her biri kendi yolunda ilginç ve ne alacağını, sıkılmış olmayacak! Buna ek olarak, oyun sırasında diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Bu özel ses ve metin sohbet için vardır. Kısacası, eğlenceli alırken, yoğun vakit geçirmek için fırsat var! Iyi bir ruh hali var!

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more