Yer imleri

Counter-Strike: Source

Alternatif isimler: Counter-Strike: Source

Oyunda Counter-Strike: Source - efsane bir tür. O zamanlar ve sonsuza kadar günümüzün en oyuncuların bilincini değiştirmek başardı. Oyun için tutku herhangi bir salgın ölçekte mukayese edilebilir.

Şimdi fazlalaştı ki oyunu CS: Source - bu yeni, daha güçlü bir motor transfer çok iyi eski Counter Strike, bir favori. Yeni sürüm, artık iyice Gordon Freeman yaşam ve maceralar ile bağlanır.

CSS - şimdi efsanevi ilk taslak sunuldu aynı kurallar vaaz bir oyun. Aynı oyun özellikleri ile uğraşmak ve tanıdık rehineler ile karşılamak zorunda. Sadece hoş "ama" - şimdi tüm yüksek kaliteli bir grafik bitti. Buna ek olarak, geliştiriciler modern, gelişmiş ve şık fiziksel modelin oyunun yeni versiyonunu süslemek karar verdi. Counter Strike Source olacak şimdi heyecan verici, ama aynı zamanda güzel değil sadece oynamak için - kısacası, sıkılmak için zaman yoktur.

Kaynak:

Oyuna başlamak için, geleneksel, ancak, zaten ilk Counter-Strike indirmeniz gerekiyor. Proje torrent izci indirilen ve saniyeler içinde herhangi bir modern bilgisayara yüklenir. Hemen bilgisayar sistemine bağlı olarak değişebilir ve kaliteli proje programları gösterdiği uyarısında bulunuyor. Doku bazı anlarda çok çamurlu seçici oyuncular görünebilir olmasına rağmen, oyunun genel izlenim yağma yok. Ayrıca, neredeyse tamamen modern bir Ragdoll animasyon ve gerçek kan mahsup edilir! Oh evet, gerçekten çok kan pişmiş o Contra Soars için hazır olsun. Kalın kıpkırmızı sıvı neredeyse tüm duvarlar, zemin, hatta tavan kirli, ve neden gerçek yetişkin maçtan önce istemiyordu - ciddiye daha fazla.

Oynat CSS geliştiriciler en gerçekçi proje halledilir de, çünkü mümkün olduğunca keyifli olacaktır. Artık çözgü getirmek gibi savaşçılar birbirlerine geçmesine - bu hata bir kez ve herkes için ortadan kaldırıldı.

Bize iman, ve bizzat yukarıda güvenilirliğini ikna etmek istemiyorsanız

, şiddetle o zaman en azından Counter Strike Source Video römork bakmak, sen oyunu indirmek, eğer öneririz. O hızlı bir şekilde proje ile bizzat tanışmış hale yapacak eminiz! Arkadaşlarınızı davet etmek için hazır olun!

 

Counter-Strike: Source