Yer imleri

Kriket 24

Alternatif isimler:

Cricket 24, günümüzde Cricket adı verilen sıra dışı bir spora adanmış bir spor simülatörüdür. PC'de oynayabilirsiniz. Oyunun grafikleri gayet iyi, oldukça gerçekçi. Seslendirme, kalabalık bir stadyumun atmosferinin yaratılmasına yardımcı olur. Müzikler oyunun genel tarzına uyuyor.

Kriket, birkaç yüzyıl önce ortaya çıkan bir spor disiplinidir. Oyunun 16. yüzyılda popüler hale geldiğine inanılıyor. Kurallar Marylebone Kriket Kulübü tarafından yönetilmektedir. Bu disiplindeki maçlar bölümlere ayrılarak beş gün sürer, ancak bir günlük Kriketin de bir çeşidi vardır. Uluslararası maçlar genellikle gün içinde oynanır.

Her takımda 10 oyuncu artı bir kaptan bulunur. Oldukça fazla kural var, eğer bu oyunun hayranıysanız bunları biliyorsunuzdur, değilseniz onları PC'de Cricket 24 oynarken öğreneceksiniz.

Başlamadan önce kısa bir eğitimden geçmeniz gerekiyor; burada kurallara ek olarak oyun sırasında bir takımı nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Fazla zaman almaz, arayüz sezgiseldir ve ipuçları basittir.

Oyun sırasında sizi ilginç ve çeşitli görevler bekliyor:

  • Sunulan çeşitli seçenekler arasından bir kulüp seçin
  • Para ödülü ve sıralamada yer almak için maçları kazanın
  • Takımınızı yönetin, oyuncuları işe alın ve kovun
  • Antrenman planları oluşturun ve sporcuları yeni oyunlara hazırlayın
  • Takım için bir forma alın ve müsabakalar arasındaki molalarda dinlenmeye özen gösterin
  • Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla rekabet edin

Bu, Cricket 24 g2a

oynarken yapmanız gerekenlerin küçük bir listesidir

Mevcut kulüplerden birini seçme olanağının yanı sıra, kendi kulübünüzü oluşturma fırsatı da uygulamaya konuldu. Bu durumda beğeninize göre bir isim bulmanız, kullanışlı bir düzenleyicide bir logo çizmeniz ve formun renklerini seçmeniz gerekecektir. Ayrıca hangi sporcuların takımda yer alacağına da karar verilmesi gerekiyor.

Cricket 24'e başlamak zor olabilir, ancak oyunun mekaniğini hızla anlayacaksınız. Takım birincilik ödülünü aldıktan sonra oyun daha da ilginç hale gelecektir.

Mali durumunuzu anlamsızca yönetmemelisiniz, önce her şeyi düşünmeniz ve planlamanız gerekir, aksi takdirde fonlar şu anda ekibinizin ihtiyacı olan şey için yeterli olmayabilir.

Kazanmayı kolaylaştırmak için sporcuların antrenmanlarına özen gösterin. Daha yetenekli sporcuları ve hatta ünlüleri işe alarak oyuncu kompozisyonunu değiştirmek mümkündür.

Cricket 24'ü indirerek dünyanın en ücra köşelerinden binlerce oyuncuyla rekabet etme fırsatına sahipsiniz.

AI seviyesi oldukça yüksektir ve özellikle başlangıçta kazanmak zor olacaktır, ancak en zor şey, aralarında gerçek profesyonellerle tanışabileceğiniz gerçek insanlara karşı kazanmaktır.

Cricket 24 bu sayfadaki bağlantı kullanılarak çevrimiçi olarak satın alınabilir. Satışlar oldukça sık yapılıyor, belki de bugün Cricket 24'ün Steam anahtarı indirimli olarak satışta.

Bir Kriket hayranıysanız veya bu heyecan verici spor oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more