Yer imleri

Suç Patronu: Rocky City

Alternatif isimler:

Crime Boss Rockay City birinci şahıs nişancı. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler, alışılmadık biraz karikatürize bir tarzda iyidir. Seslendirme profesyoneller tarafından yapılmış, müzik zevkle seçilmiştir.

Ana karakterin adı Travis Baker, Rocky City'nin suç dünyasında bir numara olmak için bir planı var. Ancak yol boyunca birçok zorluk var.

Başarıya ulaşmak için aynı anda birkaç yönde ilerlemeniz gerekir:

 • Dövüş becerilerini geliştirin
 • Silah cephaneliğinizi genişletin
 • Yeni bölgeler için rakip gruplarla savaşın
 • Fırsat verilirse rakipleri eleyin
 • Polisin sizi tutuklamasına veya vurmasına izin vermeyin

Crime Boss Rockay City oynamak eğlenceli olacak ve çok da zor olmayacak. Başlamadan önce kısa bir giriş yaptığınızdan ve karakteri nasıl kontrol edeceğinizi öğrendiğinizden emin olun. Fare ve klavye kullanarak veya bir gamepad ile oynayabilirsiniz.

Rockey City'de 90'lar havası var. Bu metropolde her şey var, yüksek gökdelenler, lüks oteller ve nakit dolu bankalar. Elde edilen serveti harcayacak bir şey, parlak krom arabalar, yeni silahlar, şık giysiler ve eğlenceli eğlence olacak.

Oyunun ana karakterleri, gerçek oyuncuların görünümünü kopyalar.

Oyunda öğrenecekleriniz:

 1. Michael Madsen
 2. Michael Rooker
 3. Kim Basinger
 4. Danny Glover
 5. Daemon Poitier
 6. Danny Trejo
 7. Vanilyalı Buz

Ve hatta dizginsiz çetelerle düzeni ve mantığı yeniden sağlamaya çalışan cesur bir şerif karşısında Chuck Norris bile.

Oynamaya başladığınızda tek oyunculu kampanyayı tamamlayın. Kendi suç imparatorluğunuzu kurarken para ve deneyim kazanın. Böylece yavaş yavaş oyunun mekaniklerini ve inceliklerini anlayacaksınız. Bundan sonra, yeterli hazırlığı aldıktan sonra toplu oyuna geçebilirsiniz.

En fazla 4 oyuncuyla bir çete kurun ve yetkililerle birlikte soygunlara, adam kaçırmalara ve silahlı çatışmalara katılın.

Buradaki arsa birkaç farklı hikayeye ayrılmıştır, oyunun karakterlerini daha iyi tanımak için hepsini gözden geçirin. Bunlar sadece birkaç saniyeliğine görünen ve programlanmış eylemleri gerçekleştirdikten sonra kaybolan karakterler değildir. Her birinin karakteri kayıtlıdır, hepsi arzuları, planları ve hayalleriyle gerçek kişiliklerdir. Onları yaptıkları şeyi yapmaya motive eden nedenleri öğrenin.

Toplu PVE görevlerine katılarak değerli eşyalar, silahlar ve para kazanabilirsiniz. Ama görev başarısız olursa, hiçbir şeyiniz kalmayacak. Başarısızlıklar yüzünden çok üzülmeye değmez, bir şey ilk seferinde işe yaramasa bile pes etmeyin ve zamanla sonuç olumluya dönüşecektir.

Crime Boss Rockay City PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyun, Steam platformunda veya geliştiricilerin resmi web sitesi ziyaret edilerek satın alınabilir. İlk başta fiyat size biraz yüksek geldiyse oyun sayfasını takip edin ve zamanla güzel bir indirimle satın alma fırsatı bulacaksınız.

Oyunu hemen yükleyin ve Rocky City'nin suç dünyasına boyun eğdirin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more