Yer imleri

CrimeCraft

Alternatif isimler: CrimeCraft, KraymKraft

CrimeCraft Çevrimiçi & ndash; ücretsiz tarayıcı oyunu shooter. Bu sadece bir kentte kendinizi bulmak, ancak çevre felaketi sonrası dünyada, tuhaf değildir. Korkunç? Tüm melezleri korkuyorlar? Onları değil burada korkuyor, ama dışarı temizlemek zorunda anı yakalamak hainlere çete.

teknik tarafı ve PC'nizin gücüne günü, oyun oldukça uygun KraymKraft & nbsp vardır; Sistem Gereksinimleri:

& bull; RAM - Windows 2000 / XP / Vista / 7;

& bull; işlemci - 2. 2 GHz

& bull; RAM - 1. 5 GB Windows 2000 / XP, 2 GB Windows Vista / 7;

& bull; sabit disk - 3. 5 GB

& bull; Internet bağlantısı.

Online CrimeCraft oyunu oynamaya başlamak için, sadece oyunda kendilerini düzenlemek gerekir. CrimeCraft kaydı bu verileri uzun eziyet tutmak, ama iyi kontrol olmaz:

1. Oyun CrimeCraft resmi web sitesine girmek,

2. , Çek seçiniz;

3. Gelecekteki karakter için bir takma ad girin,

4. En az altı harf veya rakamdan oluşan bir şifre oluşturmak,

5. Bir önceki şifreyi tekrarlayın;

6. Hesabınızı doğrulamak için e-posta adresinizi girin,

7. Oyun istemcisini indirmek

8. çalıştırın ve hesap bilgilerinizi girin.

Dünya'da olsun, kurulan şehirlerde kaos kontrolü ile dolu çeteler tutar. Bu şehirler ve ndash biridir önünüzde açar; Sunrise Şehir & ndash; Burada ve karakter alır. & Nbsp;

nbsp;

, sonunda, sen parayı ve tecrübe ün kazandı, karakterinizin gelişimi için yeni el sanatları ve dövüş becerilerini öğrenmek, böylece CrimeCraft belirli görevleri ve misyonları gerçekleştirmek için hedefler belirledi oyunu. & Nbsp;

sahip olacaktır:

& bull; dinamik çatışmaya

& bull; kişiselleştirme

& bull; üretim,

& bull; karaborsa

& bull; çeteler,

& bull; Unreal Engine teknolojisi.

dinamik çatışmaya & ndash; Diğer kullanıcıların kahramanları ve yazılım düşman ile savaşta öncülük edeceğiz. Silah, patlayıcı ve uyarıcı: Bunu yapmak için, seçim blshoy ekipmanları verilir. & Nbsp;

Kişiselleştirme & ndash; Hayatta bireyin karakterini isteyeceksiniz giyim, silah, çeşitli konularda ve becerilerin seçimi geliyor. On benzersiz!

Üretim & ndash; kupa, bir kavga alabilirsiniz, silah, giysi veya uyarıcı yaratılmasına gidin.

karaborsa & ndash; Çeşitli öğeleri ürünlerini üretebilir, satmak ya da oyunda diğer karakterlerle alışverişi. & Nbsp;

Çeteleri & ndash; Akranları ile oyun eğlenceli olarak CrimeCraft, çeteler sırasıyla size kulübü ve barınak olacak oluşturmak için izin verilir.

teknolojisi Unreal Engine & ndash; Bu Unreal Engine 3 oluşturulan tamamen çok geniş ve harika bir dünya keşif için izin verir.

nbsp;

Sonuç olarak, diyebiliriz CrimeCraft & ndash olduğunu; Dinamik çekim bağlayan birçok kullanıcı ile üçüncü-person shooter ve rol yapma oyunu bir dernek, karakter geliştirme ve diğer oyuncularla sohbet.

nbsp;

Diğer savaşçıları ile yaşam için korkunç bir savaş bekliyor burada

budur. Dünya anarşi & ndash batmış; güvenilir ellerde iktidarı almak ve onların üstünlüğünü kanıtlamak için zamanı geldi! İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more