Yer imleri

CrossFire Online (Çapraz Fuarı)

Alternatif isimler: Çapraz Fuarı, krossfaer, krossfair, krosfayr, Cross Fire, Crossfire, Cross Fire, krosfaer, çaprazlama YANGIN, YANGIN çapraz, adil çapraz

Online oyun Haç Fire [ _2_] en popüler oyuncaklar takipçileri Counter-Strike biri. Register Haç Fire [_2_ ] Standart prosedür ile gerçekleştirilir. Elektronik kutusunun başlangıç ​​için geçerli bir adres belirtin. ru aslında Haç Fire oyunu kontrol ve gerekmez - oyun bu posta hizmetinin bir kullanıcı olarak tanıyacaktır. Geri kalanı için, Haç Fire online check [_2_ oynamak isteyen ] ayrıca her zamanki desen uzanır: aktivasyon olsun, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Klasik bir takım atıcı olarak, oyun Haç Fire Online oyunseverlere bir seçim sağlar - olumlu bir işlevi ekibine katılmak, ya da saldırganları katılmak. Küresel Risk »Takım" iyi çocuklar - sıradan vatandaşların huzurlu varlığı için mücadele emekli savaşçı toplayan özel amaçlı bu grup. İdeolojik ebeveyn - Alex Lloyd (özel RAF), şimdiki lideri - Amerikalı girişimci Michael Norman, piously terörle mücadele ve dünya toplumunun barışı korumak için Lloyd temel ilkeleri saygı duyuyor. Özel ajanlar (çoğunlukla Orta Doğu ülkelerinden) Kara Listesi ekibi bu cesareti deneyin. Kim kurucusu ve kimin hesabına grubunu finanse ediyor için - bilinmemektedir.

Mücadele yöntemleri ve yolları ile ilgili. Haç Fire oynamak sen karar bile ilk kez, gezinmek oldukça kolay olacak, mücadele için cephanelik: el bombası, tabanca, makineli tüfek, tüfek ve süngü "yiyecek."

Haç Fire ilginç oyunu online oyna, çünkü mağaza içinde karakter tesviye gibi ek donanım ve geliştiriciler düzenli olarak güncellemek için söz veriyorum mücadele ekipman unsurları, satın alabilirsiniz. Onun sayesinde, kariyer merdiveninde ilerleme olduğundan deneyim birikimi de önemlidir. Eğer (doğal olarak yukarı) sırasını değiştirmek Artı, karakter, yeni beceriler ve fırsatları kazanır. Örneğin, bir çavuş veya memuru tarafından, silahı ateş olabilir, o daha önce mevcut değildi.

Oynamak Haç [Yangın almak isteyenler bilmeli başka Kimden ne _3_ ] belki de dört oyun modları söz:

  1. Elimination - rejimi dışında, iyi, ilk çok farklı olmadığını Oyun sorunlarını anlam bazı anlar;
  2. Ara & Destroy - burada [ Küresel Risk adlı cesur adamlar _2_] bir nesneyi kaydetmek için bir misyonu ile emanet;
  3. Hayalet Modu - orijinal oyun modu, çünkü hangi oyun Haç Fire [oynamak _3_] Online diğer takım atıcılar daha ilginç olacak. İşte Kara Listesinden kötü adamlar belli bir handikap verilir - görünmez oluyorlardı. Doğru, bir silah sadece bıçaklar olarak kullanılabilir. Bunlar yıkıcı, tabii ki, amaç - Küresel Risk darbe korumalı nesne.

Haç Fire online oyun sevimli severler CS ruhuyla "atıcılar". Organize terör örgütünün dünya kamuoyuna kaydet - bu mevcut geympleera için bir görevdir! Heyecanlı kovalamaca sahneleri erteleme ve ölümcül düellosu sonra şimdi kayıt etmeyin. Oyun Krosfayr sizi bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more