Yer imleri

Crossout

Alternatif isimler: Krossaut

Game Crossout - tavizsiz kıyamet sonrası dünyası

Crossout oyunu, aksiyonun kıyamet sonrası çılgın bir dünyada gerçekleştiği MMO-aksiyon türünde benzersiz bir yeniliktir. Etrafınızda bir zamanlar gelişen bir metropol olan harap bir şehir var. Şimdi harabelerde yatıyor ve sizin ve diğer oyuncuların yarattığı savaş araçları boş sokakların labirentlerinde ilerliyor. Kendinizin yönetmesi gereken gerçek bir tasarım bürosu sizi bekliyor. Her oyuncunun harikalar yarattığı, ayrı malzemelerden müthiş bir makine monte ettiği ve ardından onu canlandırdığı kendi atölyesi vardır. Sadece böyle bir aktivitenin açılış potansiyelini hayal edin!

Yıkıcı insan yapımı savaşlar

Savaş uğruna savaşmak için Crossout'u başlatın. Görevin açık - ateş et ve kazan, kimsenin kalmadığı bir alanda hayatta kal. Sadece canavarca silahlara sahip makineler, kendi fikirleriyle savaşmaya devam ediyor. Kendi arabalarınızın modellerini tasarlamaya ve onları donatmaya başlamak için Crossout'u indirmeniz gerekiyor:

  • Zırh
  • Silah
  • Takip edilen
  • Tekerlekler
  • Yerçekimi önleyici platform

İster roketatar, ister makineli tüfek, ister elektrikli testere ve matkap olsun, kendiniz tasarlamanız gereken her ayrıntı. Rakibinizden daha güçlü olmak için hayal gücünüzü birleştirin ve benzersiz ekipmanlarla gelin. Artık korkuyu bilmeyen, düşmana doğru ilerleyen, etrafını saran ve onu yok eden çelik kundağı motorlu askerlerin liderisiniz.

Yakın dövüşe ve menzilli ayrıntılara dikkat edin. Yakın temastan kaçınılamaz ve zırh yedek "sürprizlerle" donatılmışsa, saldırıya dayanmanız ve onu püskürtmeniz daha kolay olacaktır. Bu aynı zamanda düşmanı daha acı verici bir şekilde "sokmanıza" ve arabasından yararlı bir düzeneği ısırmanıza ve onu avantajından ve korumasından mahrum bırakmanıza izin verecektir. Farklı görevler için daha hafif ve daha ağır arabalara ihtiyacınız olacak. Bazıları hızlı manevralar ve keşifler yaparken daha zorlu kuvvetler ortaya çıkar.

Oyuncularla etkileşim

Müzayedede diğer oyunculara geliştirilmiş ve benzersiz tasarımlar sunulabilir. Bu, herkesin kendi savaş eserlerini sattığı, karşılıklı yarar sağlayan bir ticarettir. Ürününüzün talep görmesini sağlamak için yaratıcı ve cesur olun. Ayrıca, savaştan sonra eşyalar sahadan alınabilir. Yok ettiğiniz ekipman bir sürü faydalı, değerli şey bırakıyor ve böylece kaybolmasın ve kâr etmek isteyenlere gitmesin, aksine onları alın.

PC'de Crossout'a katılın ve zorlu zırhlı araçlarla savaşa başlayın. Bir atış, düşmanın silahını yok edebilir veya savunmaya zarar verebilir, bu da onun savaşma niteliklerini azaltır. İlk başta güç seviyesi maksimuma yükseltilmeyecek, ancak deneyim kazandıkça ve puan kazandıkça, kundağı motorlu silahlarınızı pompalayabilecek ve geliştirebileceksiniz. Güçlü bir rakip olmak için her şansınız var:

  • Yenilikçi makineler tasarlama
  • Savaşlara katılarak ve sertleşerek
  • Tehlikeli Silah Toplama Koleksiyonu
  • Nadir eserleri yüksek fiyata satmak

Bu, oyun dünyasını yaratmak için tamamen yeni bir yaklaşımdır. Harap binalara sahip manzaralar bile çekici görünüyor. Gözden düşmüş makinelerle gelmek, ölümcül bir balenin gerçek bir performansını düzenlemek, onları kesmek, akıllıca taş blokajlarının, duvar kalıntılarının labirentlerinin, açık alanların, asit bataklıklarının üstesinden gelmek. Dövüşün kendisi de muhteşem görünüyor - metalin taşlanması, bir yelpaze gibi kıvılcımlar, tekerleklerin altından toprak topakları. Zaten oyun alanına girmenin ilk dakikaları heyecan ve bir an önce harekete geçme arzusuyla dolup taşmaktadır. Bu, orijinal bir arsa, popüler bir tür, harika grafikler, olayların gelişimine alışılmadık bir yaklaşım ve ilginç özel efektler ile kolaylaştırılmıştır.

Crossout PC'ye nasıl indirilir?

Bugün Crossout oyunu çoğu oyun platformunda mevcuttur - bilgisayar, XBox, Android / iO'lar ve Steam dahil. Oyunu bilgisayarınıza kurmak için Gaijin Launcher'ı indirip kurmalısınız, gerisini sizin için halledecektir, oyunu otomatik olarak indirip kuracaktır. Sadece beklemek zorundasın. Oyun sabit diskinizde 10 GB'a kadar boş alan kaplıyor ve internet hızı yüksek değilse biraz beklemeniz gerekecek.

Önerilen sistem gereksinimleri: Windows 7 veya üstü; Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM; Nvidia Geforce 960 grafik kartı veya üstü; 10 GB sabit disk alanı; İnternet bağlantısı.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more