Yer imleri

Alternatif isimler: Çöküş, Crowfall
Kickstarter sitesi sayesinde yazarların projelerine toplamda kaç milyon dolar harcadıklarını tahmin ederek, farklı üretim aşamalarındaki gelişmeler yatırımcılara güven verdi.

Crowfall'un tam sürümü, 2019'un başından bu yana resmi siteden indirilebilir ve daha önce testlere erken erişim sağlayarak detaylar elde edildi. Yeryüzünün geri kalanı, unutulmayacak unutkanlık kaderini yaşayacak, bazıları bir ay içinde sonsuza dek eritilecek, diğerleri 2 yaşayacak; 3; 5 ay veya bir yıl. Kazanan, dış dünya üzerinde güç kazanacak ve hatta hava durumunu düzenleyebilecek, manzara coğrafyasını değiştirecek, sihir kullanımını yasaklayabilecek, diğer oyuncuların sağlığını düzenleyecektir. Böyle bir güç sarhoştur, ama çoğu kişi dizginleri ellerine almaya heveslidir.

Sınıflar ve ırklar. İstediğiniz zaman, crypt'ınıza gidip istediğiniz ırkı seçerek kahraman kabuğunuzun görünümünü değiştirebilirsiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more