Yer imleri

Haçlı Kralları 2

Alternatif isimler:

Crusader Kings 2 Orta Çağ Avrupa'sının en çalkantılı zamanlarından birinde geçen askeri strateji. Oyun PC'de mevcut. Grafikler iyi, oyun haritası antika parşömen gibi stilize edilmiş. Seslendirme yüksek kalitede, müzik uzun oyun seansları sırasında rahatsız etmeyecek. Optimizasyon mükemmel, oynamak için ortalama performansa sahip bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayar yeterli olacaktır.

Haçlı Seferleri sırasında birçok feodal bey güçlerini güçlendirmeyi ve mülklerini genişletmeyi başardı. Küçük bir ilin yönetimini devralmalısınız. Daha sonra Avrupa'nın en büyük toprak sahiplerinden biri olup olamayacağınız size kalmış.

Kolay olmayacak, birçok kişi sizi durdurmak isteyecek, bunu önlemek için birçok zor görevi tamamlamanız gerekiyor.

  • Yerleşiminize gerekli tüm kaynakları sağlayın
  • Konut binalarının yanı sıra atölyeler ve diğer binaların inşa edilmesi ve iyileştirilmesi
  • Ordunuzun silahlarını geliştirmek ve daha karmaşık ürünler üretmek için yeni teknolojileri araştırın
  • Ticaret ve diplomasiyle meşgul olun
  • Siyasi durumu takip edin ve size sadık kişileri kilit pozisyonlara atayın
  • Güçlü bir ordu yarat ve sana saldırmaya cesaret eden herkesi yok et
  • Yeni topraklar ele geçirerek bölgenizi genişletin

Tüm bunlar ve çok daha fazlası bu oyunda sizi bekliyor.

Başlamadan önce, yönetimin temellerinin size gösterileceği kısa bir eğitimden geçin. Arayüz sezgisel ve basit olduğundan çok uzun sürmeyecek.

Crusader Kings 2 oynamaya başlayacağınız dönemi kendiniz seçebilirsiniz. 1066'dan 1337'ye kadar herhangi bir yıl mevcuttur. Güç ve toprak arayışında yüz yıldan fazla oyun yılı sizi bekliyor.

En zor şey oynamaya başlamaktır. Temel kaynakların çıkarılmasının yanı sıra, diplomasiye aktif olarak katılmak da gereklidir. Güvenilir müttefiklerle sınırları savunmak veya genişletmek çok daha kolaydır.

Egemenliğinizdeki tek hükümdar siz değilsiniz. Vassalların kendi planları olabilir, hatta çatışmalar veya isyanlar bile mümkündür.

Bölgenin tamamında savunma hatları oluşturun. Büyük bir ordu da gereksiz olmayacak, Moğol Ordusunun işgalini durdurmanın ve nüfusu yok olmaktan ve şehirleri yıkımdan korumanın tek yolu bu.

Oyunda güçlü bir ordu çok önemli ancak başarı için yeterli değil.

Tehlikeli durumların ortaya çıkması durumunda zamanında müdahale edebilmek için kontrolünüz altındaki bölgede olup biten her şeyi anlamaya çalışın.

Size sadık kardinallerin atanmasını sağlamak için Papa ile yarışın.

Play Crusader Kings 2 entrikayı seven ve güç mücadelesi verenlere hitap edecek. Burada büyük bir aktivite alanınız olacak.

Oyun, sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirmez.

Crusader Kings 2'yi PC'ye ücretsiz indirme maalesef seçenek yok. Oyun Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alınabilir. Paradan tasarruf etmek istiyorsanız satışlara dikkat edin, oyunu çok daha ucuza satın alabileceksiniz.

Orta Çağ Avrupa'sında kendi imparatorluğunuzu yönetmenin nasıl bir şey olduğunu öğrenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more