Yer imleri

ağlayan güneşler

Alternatif isimler:

Crying Suns taktik rogue-lite oyunu. Eşsiz bir tarzda grafikler, oyun güzel görünüyor. Ses oyunculuğu yüksek kalitede, müzik müdahaleci değil, kendinizi oyunun atmosferine kaptırmanıza yardımcı oluyor.

Arsa ilginç ve bu şaşırtıcı değil, çünkü geliştiriciler Dune ve Foundation evrenini yaratırken ilham aldılar.

Bu oyunda, uzay filosunun bir amiralisiniz ve göreviniz, daha önce uzayın büyük bir bölümünü kontrol eden imparatorluğun çöküşünün nedenini araştırmaktır. Tanıdık olmayan gezegenlere yapılan her sorti riskle doludur, görevi başarıyla tamamlamak için çaba göstermeniz gerekecek.

Biraz eğitimden sonra pek çok ilginç şey sizi bekliyor:

  • uzayı keşfedin
  • Filonuzu büyütmek ve yeni gemiler inşa etmek için kaynaklar bulun
  • Teknoloji öğrenin
  • Uzay savaşlarında bir filoya komuta edin

Bunları yaparken ana görevleri tamamlamayı unutmayın. Arsa, her biri görevleri tamamlamak için bireysel bir yaklaşım gerektiren 6 bölüme ayrılmıştır.

Oyun başlangıçta masaüstü PC'ler için piyasaya sürüldü ve başarının ardından taşınabilir konsollar ve mobil cihazlar için uyarlandı. Bu proje bir hit oldu ve prestijli ödüller aldı. Bu seviyedeki oyunları mobil cihazlarda oynamanın mümkün hale gelmesinden çok memnunum. Optimizasyon iyi, donanım gereksinimleri çok yüksek değil. Cihazınız ortalama bir performansa sahip olsa dahi herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Geçiş uzun zamanınızı alacaktır. Geliştiriciler 300'den fazla hikaye etkinliği hazırladı, ancak hikayeye ek olarak yapılacak bir şey var. Oyunda bulunan uzayın her köşesini keşfederek zaman geçirerek, en sevdiğiniz karakterlerin eşliğinde daha uzun süre kalma fırsatı elde edecek ve kazanılan deneyim ve kaynaklarla daha fazla ilerlemenizi kolaylaştıracaksınız.

Oyunu tamamen bitirdiğinizde bile Crying Suns oynamaya devam edebilirsiniz. Sadece baştan tekrar geç. Kullanabileceğiniz alan sektörü her seferinde yeniden oluşturulur, bu nedenle tamamen aynı iki geçiş yoktur.

Dövüş sistemi sıra tabanlı, muhtemelen aşina olacaksınız. Savaş birimlerini altıgen hücrelere bölünmüş alanda hareket ettirerek düşmanla dönüşümlü olarak hareket edersiniz. Pek çok oyunda benzer bir şema kullanılıyor ve bu son derece açık. Savaş sırasında birliklerinizi desteklemek veya düşmana hasar vermek için özel hareketler kullanabileceksiniz.

İnternet bağlantısı oynamak için gerekli değildir. Dosyaları bir kez indirmeniz yeterlidir ve telekom operatörünün veya wifi bağlantısının kapsama alanı dışında bile istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Crying Suns Android'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu geliştiricinin web sitesinden veya Google Play'den satın alabilirsiniz.

Bir de güzel haber var, bir kere ödemeniz yeterli. Paranızı buraya çekmek için ganimet kutuları, oyun içi satın almalar ve diğer her zaman dürüst olmayan yollar yoktur.

İmparatorluğun düşüşünün koşullarını öğrenmek ve devasa bir uzay sektörüne boyun eğdirmek için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more