Yer imleri

Alternatif isimler:
II. Dünya Savaşı ile ilgili En Çok Katlanan atıcıya aşina olan herkes, yeni üründe oyun modlarından birini kolayca tanıyacaktır. Gerçekten de, oyuncular o kadar çok beğendi ki, yazarları ona dayalı ayrı bir oyuncak yaratmaya ikna ettiler. Eğlenceli olan ilk şey, geliştiricilerin yaratılışına yaklaştığı mizah.

Mutfak Royale oynamaya başlamışken, bir hayatta kalma okuluna gitmelisin. Her zaman aktif daire içinde kalmak önemlidir, çünkü sınırlarının ötesinde, kahraman hayati belirtileri kaybetmeye başlar. Sonuç olarak, daha az barınak var, eserler için rekabet artar, düşmanı bitirmek daha kolay hale gelir, ancak aynı zamanda mağdur olma tehlikesi de artar. Şimdi en ilginç karakter oluşturma. Özellikle sünger, vişne, puantiyeli ve benzeri modaya uygun bir baskıya sahip pantolonlar. Gördüğünüz gibi, Royale'nın oyununu oynamak eğlencelidir, bu yüzden hayatta kalmanıza yardımcı olacak ve yazarların başka neler hazırladığını görecek eserler aramaya devam edin. Kuvvetler kızarmış tavuk, pizza ve fırın ürünleri verecek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more