Yer imleri

Dragonhair: Sessiz Tanrılar

Alternatif isimler: ejderha saçlı sessiz tanrılar

Dragonheir: Silent Gods Sihir ve ejderha dünyasının sizi beklediği RPG. Oyun PC'de mevcuttur. Performans gereksinimleri düşüktür. Grafikler güzel ve gerçekçi. Büyülü dünya profesyonelce seslendirilir, müzikler oyunun kasvetli atmosferini tamamlar.

Ejderha Tanrı ile yüzleşme sırasında, büyülü dünyanın sakinlerinin umutlarını bağladıkları en büyük kahraman, kaosun karanlığına hapsolmuştu.

Göreviniz, içinden geçerek bu kasvetli yerden ayrılabileceğiniz ve malzeme düzlemi'nin farklı bölgelerine seyahat edebileceğiniz Entropica Sarayı'na ulaşmaktır. Ziyaret ettiğiniz yerlerin her biri farklı bitki örtüsüne ve iklime sahiptir. Yerel sakinlerle iletişim kurma ve karanlığın güçleriyle yüzleşmelerine yardımcı olma fırsatı olacak.

Maceranıza başlamadan önce, kontrolleri öğrenmek için kısa bir eğitim alın.

  • Ardından zorlu ve tehlikeli maceralarla dolu bir macera başlayacak.
  • Ziyaret ettiğiniz toprakları keşfedin
  • Yerlilerle iletişim kurun ve arkadaş olun
  • Tüm gizli yerleri bulun ve eşsiz bir silah koleksiyonuna sahip olun
  • 200'den fazla farklı kahraman sınıfından yetenekli savaşçılardan oluşan bir ekip toplayın
  • Savaşlar sırasında deneyim kazanın ve küçük ordunuzun savaş becerilerini geliştirin
  • Dünyayı kötülükten kurtarın ve Dragon God'ı yenin

Bunlar, oyun sırasında tamamlanması gereken görevlerden bazılarıdır.

Kendi hızınızda seyahat edebilirsiniz. En ilginç şey, haritanın her köşesine bakarak bölgeyi yavaşça keşfetmek. Böylece ilginç yerleri kaçırmazsınız ve tüm değerli eserleri bulursunuz. Ayrıca kadroyu yeni kahramanlarla yenilemek mümkün olacak.

Dövüş sistemi oldukça karmaşık, birçok özel teknik ve büyü kullanmak mümkün olacak. Oyunun başında cephaneliğin yalnızca küçük bir kısmı kullanılabilir durumda ancak zamanla yeni becerilerde ustalaşabileceksiniz.

Yükseliş malzemeleri elde etmek için en güçlü rakipleri yenin. Bu sayede kahramanların savaş gücünü artırabilirsiniz. Hangi kadronun iyileştirileceğini seçmek kolay değil, bu eylem geri alınamaz ve geri alınamaz.

Rünler ve eserler de savaşçıların özelliklerini artırabilir, ancak normal envanter gibi başka bir kahramanla değiştirilebilir veya kullanılabilirler.

Birimlerin savaş alanına yerleştirilmesi önemlidir. Onları seçilen taktikler açısından size en doğru görünen şekilde düzenleyin.

Play Dragonheir: Silent Gods, tüm RPG hayranlarına hitap edecek. Konu ilginç ve doğrusal değil, verdiğiniz kararlara uyum sağlıyor.

Birçok durumda seçim zar kullanılarak yapılır, yani oyunu iki kez oynasanız bile her seferinde farklı olacaktır.

İnternet yalnızca kurulum sırasında gereklidir, bundan sonra ağa bağlanmadan oynayabilirsiniz. Zaman zaman güncellemeleri kontrol etmeyi unutmayın.

Dragonheir: Silent Gods PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyun, Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesi ziyaret edilerek satın alınabilir.

Hemen oynamaya başlayın ve fantezi dünyasını kötü ejderhalardan kurtarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more