Yer imleri

Kamyoncular 2

Alternatif isimler: Kamyoncular 2

Kamyoncular sıradışı değil sadece yarış unsurları, hem de daha ekonomik bir strateji birleştirir 2 oyunu.

İndir Kamyoncular 2 böyle bir fırsat sağlar herhangi bir sitede mevcuttur. Temelde torrent oyun indirebilirsiniz.

: Sen Kamyoncular çeşitli biçimlerde 2 oyunu indir can

1) PC için Edition'ı Genişletilmiş. Bestseller.

2) PC için Edition'ı Genişletilmiş. Değişik versiyonu.

PC için

3) Standard Edition.

Aşağıdaki nesneleri göz ardı olmaz Kamyoncular 2 Oyna:

1. Benzin istasyonları - Bir benzin istasyonunda buna göre araç dolduracaktır.

2. STO - burada araba tamir edecek ya da sadece onları geliştirmek.

3. Tank çiftlik - Eğer yük almak, ve (örneğin, benzin istasyonu için yakıt) belirtilen yere gönderecek bir yer. Onlar patlayıcı olduğu gibi, çok dikkatli kargo zorunluluk bu tür Davranış. Başarılı bir şekilde alacak olursa, size çok para alırsınız.

-4. Yakıt tankları - farklı yerlerde özel nesnelerdir. Onlar bir yazıt «Yakıt» işaretlenmiştir. Onlarla birlikte, aşağıdaki araç benzin fiyatı doldurabilirsiniz. Tanklar genellikle çok benzin istasyonu bulunan, böylece onları yakıt ikmali için daha uygun olacaktır.

5. Referans büfeler - terminalleri depolar yanında olan nesneler. Onlarda şu anda hazırlanmakta olan tüm ulaşım ve yük, hakkında bilgi, ve sonra en iyi mal seçebilirsiniz.

6. Yarı - Yol kenarlarında veya yerleşim ağırlıklı olarak nesneler. Onlar ücretsizdir. Fragmanlar özel traktör üzerinde mal taşımak için kullanılır. Oyun sadece uygun eşleşen römork vardır özel bir traktör vardır. Standart kendi römork takılı değil.

Yol Kamyoncular 2 tüm yerleşim ilişkilendirir. Tüm bunlar bir harita üzerinde gösterilir. Oyun Kamyoncular 2'deki ana yollar ek olarak, bir gizli bir yol da vardır. Alt bileşenleri belirlenen yollar ile yan eğer onlara alabilirsiniz.

Simulator Kamyoncular 2 çeşitli karakterleri içerir:

1) Nötr sürücüleri - Eğer yolda veya otoparklar onları karşılamak.

2) Polis - kendi kamyonlar - yanı sıra çok sayıda uçağı olarak, BMW olduğunu. Polis, kuralları çiğneyen sürücüleri cezalandırır: çalıntı malları taşıyan, çalıntı araçlara binmek. Eğer milis ihlal yaparsanız, durdurmak için sipariş edilecektir. Itaat durumda, para cezası yayınladı. Eğer bırakmazsanız, o zaman kovalamaca sizin için başlıyor ve ardından ateş açtı.

3) Bandits - gezegende hareket. Onlar konuşmak sunan, kenarda durabilir. Eğer durursa, onlar sizden mal almak. Bir çalıntı araba satın almak veya bir rakip mal çalmak isteyebilir haydutlar yapın.

Kamyoncular 2 oyun size farklı araç türleri için fırsat verir:

1) Traktörler - 13 modelleri.

2) Van - 9 tür.

3) Arabalar - 12 modelleri.

4) Otobüs.

Kamyoncular 2 oyun çok ilginç ve oldukça sıradışı. İşte bu daha da cazip kılan!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more