Yer imleri

Karanlık Ruhlar 3

Alternatif isimler: Kara Ruhlar III, Kara Ruhlar 3

Game Dark Souls 3: Gotik Fantezi.

Japonlu şirket Yazılımdan, Karanlık Ruhlar'ın ikinci bölümünün devamı hakkında gizli bilgi tutar, festivaller, sergiler ve röportajlar sırasında küçük porsiyonlarda dağıtılır. Bilinene göre, çekici bir resim şekilleniyor ve fanlar Dark Souls 3 oyununun hazır olmasını bekliyor. Diğer kuvvetler müdahale etmezse, serbest bırakılması 24 gerçekleşecek. 03. Japonya'da 2016 ve dünyanın geri kalanı, Dark Souls 3'ün indirilmesi için 12 Nisan'a kadar bekleyecek.

Kullanılabilir verileri birer birer toplayarak gösterimler ve gerçekler için bir mozaik ekleyebilirsiniz. İlk olarak, Action / RPG en popüler üç platform için aynı anda açık bir dünya ile geliştiriliyor:

  • Bir Xbox
  • Windows
  • PlayStation 4

Oyun, optik disklerde ve Dark Souls 3'ü resmi web sitesinden indirebilmek için kullanılacak. İki oyun modu var: Çok oyunculu ve tek oyunculu.

Söylentiler, tahminler ve gerçekler.

Japonya’daki yayınevinin üreticisi Atsuo Yoshimura’nın yarattığı yenilikçiliğin nüanslarını bulmaya çalışan

B, oyuncağın özellikleri hakkında sorular sordu; Öyleyse karanlık dünyada zorlu bir savaşa hazır olun.

oynanış fragmanında, ürünün Japon felsefesi ve mitolojisinin farkedilir özellikleri ile tasavvuf içinde olduğu açıktır. Karakter, krallığın yıkılmış topraklarında dolaşıyor, kaleyi araştırıyor, canavarlarla savaşıyor. Ölü bitki kökleriyle dolaşmış karanlık duvarlarla çevrilidir ve karanlık gökyüzü başının üzerine sarkar.

Bir zamanlar bir kahraman büyülüyordu ve şimdi Dranglik krallığına diğer dünyevi özlerinden kurtulmak için gönderildi. Gizemli ruhları yakalamak için, başlangıç ​​sınıfını seçtikten sonra en başlarında buluşan ve hemen şeylerin kalınlığına dalan krallığın doğaüstü sakinleriyle savaşmak zorunda kalacak.

Heroy, gri kemikli sakinlerin ağaçlara ve ejderhaların taş heykellerine emanet ettiği duaları gördüklerine şaşırdı. Fakat bu gösteriye uzun süre hayran kalmayacak, çünkü ona hızla dikkat edilir ve savaş başlar.

Sayısız canavar bir şövalye saldırır ve kılıcı asla kılıfına gönderilmez. Kahraman yeraltı dünyasının tüm çizgilerinden ibaret, iskeletlerin asiler ordusu, zırhlı devler, mekanik ejderhalar, üç başlı hidralar yerden yetişiyor.

Proje Başkanı Hidetaka Miyazaki bir keresinde oyunun başlangıcında ejderhaları tanıtmayı sevdiğini söyledi, bu yüzden onunla bir toplantı yapmak kaçınılmazdı. Ancak, pek çok insan mana sınıfı mananın yardımıyla korkunç bir tür canavarın öldürülebileceğini bilmiyor ve bu yapılırsa, kahraman ancak macerasına başladıktan sonra 27.000 ruh alıyor.

Dumanlı topraklarda hareket eden bir karakter, krallığın sakinlerinin monologlarından ve rastlanan öğelerin açıklamalarından bilgi alarak saldırıları engellemeli ve etrafındaki dünyayı keşfetmeyi başarmalıdır. Eski ve yeni seri arasında kesin bir bağlantı kurgusu olmadığı için, oyuncular Dranglik krallığının nasıl ortaya çıktığına veya Lordran'ın ölümüne neyin yol açtığına karar verebilir ve tahmin edebilirler.

Sonuç olarak.

Dark Souls 3, rezervasyon ile ya da resmi sürüm için bekleyerek satın alınabilir. Muhtemelen ilk başta oyun konsolları için Dark Souls 3 versiyonları olacak ve daha sonra Windows platformunda piyasaya sürülecek. Yazarlar çok fazla durdukça, meraklıları taraftarlar arasında tutuyorlar, bu bir gerçek değil ve ürün aynı anda her yöne aynı anda mevcut olacak.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more