Yer imleri

Karanlık Swords

Alternatif isimler: Karanlık Swords

Dark Swords Online & ndash; Bir MMORPG (ücretsiz mmorpg) 'dir. Online oyun Karanlık Kılıçlar fantezi dünyasında, çatışma kaba kuvvet ve büyü, karanlık ve ışık güçleri yanı sıra düzen ve kaos ile karşı karşıya kalacaktır.

Darkswords oyunu başlatmak için, Dark Kılıçlar kayıt geçmesi gerekecektir. Yapmanız gereken ilk şey, bir hesap oluşturmak ve oyun istemcisi ofsayta karakter upload. En bir karakter yaratma sürecinde daha yakından göz atalım:

1) ırk, çeşitli faaliyet alanlarında) duyarlılığı belirler (Irk seçin: Orklar, elfler, İnsanlar, Cüceler ve Drow;

2) karakteri görüntü (resim herkesin görebileceği görünüm,) 'dir tanımlar: Üç erkek ve üç kadın;

3) bir karakterin kariyerinde) önemli bir rol oynamaktadır (başlangıç ​​özelliklere seçin: Mukavemet, Anayasa, Dexterity ve İstihbarat

4) silah seçin: kılıç, balta, mızrak ve bıçak;

5) marş kenti seçiniz (dolayısıyla) oyun başlayacak: Seastone, Fort Arkijah ve yakut.

Dark Swords bitti oyunda giriş ve oyuna başlayın. Online oyun Karanlık Swords içine ilk giriş, karakter seçilen kent ve ndash merkezine alır; Konumu ve laquo; Heaven & raquo Stairway;. Karakter eğitimi üniforma set donatmak, en azından şifa iksirleri başlangıç ​​alır. Oyun son zamanla nerede İleride, oyundan çıkmak karakter, korunmuş.

çeşitli el sanatları meşgul edebilir, oyunu Karanlık Swords Çevrimiçi oynamak için: Simya, Balıkçılık, Tarım, Genetik & hellip;

Karanlık Kılıçlar online oyun kupalarını ve ndash silah, teçhizat ve giyim satın yanı sıra şifa iksirleri doldurmak veya satmak için izin verir; tüm & nbsp yapabilirsiniz; mağazalar ve diğer perakende satış noktaları, hangi oyunda bir sürü.

oyununda Karanlık Swords Çevrimiçi mağazalara ek olarak, onun mücadele düzeyini yükselterek sonra, senin karakter & nbsp Guild ve Okul vardır; eğitimli ve yeni beceriler, büyüler ve ayarları (savaş düzeyini artırmak kazanmak olabilir otomatik oluştuğunda belirli sayıda geçerli düzeyde deneyim).

Oyunun Karanlık Swords büyük şehirlerde ve kasabalarda çoktur otel ve bankalar vardır Karanlık Swords oyun öğeleri ve para karakterinizi saklamak için.

online oyun Karanlık Swords Play kadar gitmek, ancak gemi ve adı "Liman" adı altında özel konumlara göre güvenli seyir.

Koyu Swords'daki oyun önemli bir yönü, bir konum alanı var olan PVP savaşı vardır. Arena bir özelliği, dışarıdan müdahale olmadan adil bir dövüş olduğunu. Aynı anda arenada oyuncuların fazla iki oyuncu ya da gruplar olabilir.

Ateş, Soğuk ve Yıldırım:

Dark Swords Play büyü ve mücadele, sırasıyla üç unsurdan üç okulla tanışmış olabilir. Laquo & pahasına büyü Mücadele; direncini & raquo; Bir veya loncalar ve karakter ekipman parametreleri, eğitim düzeylerinin sayısına bağlıdır başka unsur.

Dark Kılıçlar dünyasında sözde Dini Becerileri vardır (3 tipi vardır). Dini beceri Rising, önemli ölçüde karakterin olasılığını arttırır, benzersiz becerileri almak için izin dini mezhepleri, erişim olsun. & Nbsp;

Dark Swords oyun (klan savaşları katılmak ve bir bonus alabilirsiniz klana katılmak için, yanı sıra kontrollü alanlarda kendi klan ya da altın kupa alma, toprakları ele geçirmek ve kontrol etmek için) klan oluşturabilir. Karanlık Swords her gün otomatik olarak turnuva yapılır ise (ve bir ödül kazanmak için;; Altın Bank & raquo mağaza simya & laquo erişebilirsiniz).

Tilki, kurt ve Pallas:

Dark Swords bir (tanıdık) pet satın almak için fırsat var. Ama Familiar'ların onlar savaşta size yardımcı olacak hangi ile onların özveri ve beceri olacaktır ödeme hangi için bakım, gerek unutmayın.

yorum bitiminde, biz Karanlık Swords oyun farklı maceralar, yerle misyonlar bir yeri vardır çünkü, iki sevgili düğüm kalplerini mühür imkanı bile var, ilginç olacağını söyleyebiliriz. Kayıt Karanlık Swords sonra hepsini deneyebilirsiniz. Bu oyunun bir parçası olun!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more