Yer imleri

Krallık Savaşları: Fantasy Dawn

Alternatif isimler: Krallık Savaşları: Fantasy Dawn

Fantasy Oyunu: Dawn Krallık Savaşları - gerçek zamanlı olarak ilk serbest oyun vizyon savaş. Oyunlar iki tür içerir: doğrudan programı kahramanlar ve savaş çevrimiçi ile. Oyun, kasvetli korkutucu, ama bu sadece başlangıç.

Fantasy Dawn Süresi: Kingdom Savaşları online, benzersiz bir oyun sistem gereksinimleri yani, doğal olarak yüksek değildir:

1. 600 MHz işlemci;

Bunun için dikkatli Fantasy Dawn bu verileri incelemek gerekir: Krallık Savaşları kayıt başarılı oldu:

• oyunun resmi web sitesine oturum;

Oyunun kuralları ile anlaşma • ve oyun bilgi ve haber alma - bu kutulara bir işaret koyun;

İyi asıl görev yaşamın dünyanın fethi, ve aynı zaman ihtiyacına ustalıkla onun kale savunmak için büyük bir imparator, olmaya çalışın eğer

, o zaman online oyun Fantasy Dawn Basit bir acemi asker ile başlar ve Çal. Eğer aktif özelliğini geliştirmek zaman

, at sırtında ordunun piyade ve süvari için kışla inşa edebilirsiniz. Özellikler sadece yüksek seviyelerde sırasıyla olsun beceri puan varlığı ile artırabilirsiniz.

Soygun ve köylerin geliştirilmesi alabilirsiniz kaynaklar.

• Değirmen;

• benimki;

Fantasy Dawn In: Krallık Savaşları oyunun özünü gerçekleştirerek, heyecan oynamak, sizin her biri özel bir şey bulacaksınız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more