Yer imleri

Günler bitti

Alternatif isimler: Yarış gon

Game Days Gone: kıyamet dünyasının gerilim filmi.

2016 yazında, 2016 yazında, E3 fuarındaki Amerikalı geliştirici SIE Bend Studio projesini sundu. Olayların üçüncü bir partiden geldiği PlayStation 4 platformu için açık bir dünyaya sahip tek oyunculu müşteri oyunu Days Gone savaşçısı oldu. Sunulan açıklamaya göre, arsa çok heyecan verici. Özellikle her türlü felaketin sevenlerini sevecek. Oyuncakta sunulan olaylar, bu iki yıl önce olan felaketten sonraki dönem. Pandemi neredeyse tüm nüfusu biçti ve büyük şehirleri bile mahvetti.

Birçok yerleşim yeri hayalet kasaba haline geldi ve eğer hayatın yaşadığı yer varsa, bunlar ya ucubeler ya da ölüler. Bu korkudan yalnızca küçük bir avuç insan kurtuldu, ancak ülkenin dört bir yanındaki küçük gruplara dağıldılar. Onları aramaya değer mi, yoksa uzun mesafeli ölüm kalım meselesinden kaçınmak daha mı iyi? Eski suçlu Deacon St. John'un kahramanı ve şimdi de gezgin olan kişi şaşırıyor.

Oyun hakkında bilinenler.

Play The Days Gone oyununun hayranları hazır ve bolca var. Oyunun ana özellikleri:

  • Hareketli taşımacılık
  • Faydalı öğeleri bul
  • Yardım silahlarıyla ve araçlarıyla geliştirin
  • Zombiler için tuzaklar oluşturun
  • Dispel saldırıları
  • Load sarf malzemeleri ve kaynaklar
  • Herhangi bir şekilde
  • Skin

A sınır yok, kahraman herhangi bir yöne gidiyor, yeni alanlar keşfederek özelliklerini kendi çıkarları için kullanıyor. Manzaralar, ılımlı bir şekilde koymak için, volkanik izlerle dolu kasvetli olan Pasifik sahili boyunca geniş açık alanlar. Ve bir kez kalabalık şehirler önünüzde ortaya çıkacak, çılgın canlılardan güvenilir bir sığınak bulmanın zor olduğu yerlerde.

arasında, bir zamanlar genç olan, ancak salgın sırasında enfekte olan semenderler var. Saldırı, dayak ve kaçma tarzları. Horde daha organize ve sayısızdır ve bu nedenle uyumlu davranır. Yolları yiyecek aramak için dolaşıyorlar ve bir zamanlar zengin topraklar bulduklarında, uzun süre bu alanda kalabilirler. Onların eylemlerinde daha önce kazanılmış becerilerin izlenmesi mümkündür ve her biri kendi yeteneklerini kullanır. Şimdi bu yaratıklar yasanın dışında ya da daha doğrusu, gücün asıl şey olduğu yeni ilkelere sahipler. Bu durumda önemli olan tek şey hayatta kalmaktır ve herhangi bir yolla gelir, ancak önce, Gone Days'i indirmeyi unutmayın.

Oyuncunun yazarının dediği gibi, yarattıkları dünya için her zaman tehlikelidir ve pratik olarak zaman ayıramaz. Baş karakter bir sonraki saldırıyı kovmaya her zaman hazır olmalıdır. Gone Days'ı oynamaya karar verenler, bunun diğer her şeyin aktığı bir hayatta kalma simülatörü olduğunun farkında olmalıdır.

Ana karakter hakkında.

Fakat Deacon neden ana karakter haline geldi ve neden hala ölümden kaçınmayı başardı? Nitelikleri arasında bir motosiklet sürerken dikkatsizlik. Geçmiş bir yaşamda, motorcu bir çetenin parçasıydı ve o zamandan beri hayatta kalmak için yararlı beceriler elde etti. Bildiğiniz gibi, motosikletlerdeki çocuklar genellikle kuralları ihlal eder, bu da polisle çatışmalara neden olur ve ondan kaçmak zorunda kalır. Yıllar geçtikçe, kana susamış canavarlardan kaçmanız gerektiğinde size yardımcı olan temel bir içgüdü haline geldi.

Deacon, olumsuz bir kahraman olmasına rağmen iPlayer Days Gone'da ahlaki ilkelerin olmayışı da başarının anahtarı haline geldi. Akıllıca bir silah kullanıyor ve hurda malzemelerinden nasıl geliştirileceğini biliyor. Aynısı, önemli değişiklikler geçirmiş olan çelik at motosikleti için de geçerlidir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more