Yer imleri

Dayz Bağımsız

Alternatif isimler: Dayz Bağımsız

DayZ Bağımsız Online & ndash; eylem tarzı fantastik multiplayer oyun postapokalipsticheskoy konular. Oyuna amatör Dinnom Hall ek olarak düzenlendi ArmA 2 . & Nbsp; Ancak, sonuç tamamen bağımsız bir oyun motoru Gerçek Virtuality 3 & nbsp kullanılır oldu;. & Nbsp; Gerçek oyun son derece gerçekçidir. Size hoş grafikler ve olaylar etrafında oluyor dinamikleri kalitesi ile şaşıracaksınız. İleride geri dönün ve & nbsp ne zor yoldan yaşamak zorunda; afet sonrası hayatını olacak. Siz & nbsp bulacaksınız; ve Chernarus & ndash; Sovyet sonrası durumu. Yaşama hakkı için savaş Ahead. Bunu, açlıktan dondurma, su içmeden acı ne anlama geldiğini hissedecek ve sonu bilinmeyen virüsleri zarar. Biz bu & laquo tüm aşmak için öğrenmek gerekir; & raquo;, takılar size DayZ Bağımsız oyun aldı beri. Ama hepsi bu değil. Sen düşman zombiler ile çevrilidir. Ve bu, herhangi bir ilke ve anlayış olmadan varlık biliyorum. Onlar boşuna öldürme yeteneğine sahiptirler ve bu zalim dünyada insanlar sadece kendilerini savunmak zorunda. Yani & ndash; zombi & ndash öldürmek; Günlük görev. Dikkatli olun! Oyunun & ndash ölümünden sonra; geri dönülemez bir süreç. Eğer ölseydi, önceki başarıların korunması olmadan, oyun DayZ Bağımsız oynamak yeniden başlatmak zorunda.

kasvetli bir gelecekte size DayZ Standalone kayıt alacak. Sadece uygun formda resmi web sitesi doldurmanız gerekiyor. DayZ Bağımsız ücretsiz oyun denemek için izin verir. Ama ben özgür bir hesap belirli sınırlamaları olduğunu uyarmak istiyorum. Eğer tam güçte oynamak istiyorsanız, kalıcı ve gerektiği, ilke olarak, çok değil bir anahtar satın gereklidir.

Oyun sırasında farklı konularda bir çok kullanmak zorunda olacak. Her türlü ekipman, silah, her türlü çok sayıda kahraman, gaz aletleri, taşıma ve ndash için giysi; olmadan yapmıyoruz. Bu arada, silah modifiye edilebilir. Ve bu silah aşınma olduğunu unutmayın. Ve hava gibi ilaca ihtiyacınız. Sonuçta, bu tür tifo, dizanteri, hepatit A, B, C, leptospirosis, tüberküloz, menenjit, soğuk algınlığı, grip olarak müteahhitlik hastalık riski vardır. Aşağıdaki antibiyotik sahip olacaktır: & nbsp; doksisiklin, tetrasiklin, ampisillin, siprofloksasin, penisilin, rifampin, ve aşılar. Başka ne dikkate almak gerekiyor? Peki, senin karakterin fizyolojik ihtiyaçları vardır ve bu nedenle onları karşılamak için nasıl düşünmek zorunda. İlginç bir şekilde, karakter görünümü değiştirilebilir. Tüm oyun tarzına bağlıdır. Örneğin, giysi, yüz saç görünür, vücut yaralı kirlenir.

daha kolay klan oluşturulması için DayZ Bağımsız sağlayan oyunu tutmak için yapmak. Oyuncuların grubunda daha güvende hisseder ve sırasıyla ve önemli başarılara yeteneğine sahiptirler. Manzara sizi ileriye taşımak gibi çevrenizdeki değişir ve neler olup bittiğini hava koşullarının etkisi olarak Sonunda oyunun aşağıdaki özellikleri hatırlamak istiyorum. Oynamaya çalıştığınızda olanlar, oyun ya da kötü sıkıcı olduğunu tasarlanmış olduğunu söylemek asla. Sen kendileri için nasıl görebilirim meşgul eğlence için tasarlanmış bu harika eğlence. İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more