Yer imleri

Dead Island: Riptide

Alternatif isimler: Dead Island: Riptide

Oyun Dead Island: Riptide inanılmaz bir bilgisayar oyunudur. Bu oyun eylem tarzında tasarlanmıştır. Oyun Dead Island: Oyunun ilk bölümünde başarılı devamı olarak Riptide.

Dead Island: Download resmi oyun sitesi ile yapabilirsiniz Riptide. Indir oyunu Dead Island: Riptide can yalnızca yetişkin kullanıcılar. Bunu yapmak için, onun doğum tarihini belirtmeniz gerekir.

Dead Island oynayın: Oyunun ilk versiyonunda olduğu gibi aynı kurallarla sizi Riptide. Sen hayatı için mücadele etmek zorundayız. Sen canavarlar ile iç içedir oyun dünyasında etrafında seyahat edeceğiz. Zombies farklı açılardan sizi bekliyor olacak.

Bu oyun Ölü Adası eşsiz bir fırsat var: Riptide ilk oyunda bir karakteri oynamak. Oyun istemcisi Riptide: Bunun için Dead Island yüklemeniz gerekir.

Ayrıca oyunda Ölü Island: Riptide pc becerileri arbedeye sahip olacak yeni bir karakter.

Riptide Video:

oyunda önce, oyun Dead Island hakkında göreceksiniz. Bu videoda, oyunda özellikle karakter kontrolü ve daha birçok farklı fiş öğreneceksiniz.

In-Oyun Ölü Island

: Riptide silah çeşitli türleri vardır:

1. Melee Silah: hançer, bıçak, kılıç.

2. Dönüşümlü Silah: mayınlar, el bombaları.

Bu standart silahtır. Ama eldeki zombiler ve malzemeler mücadele edebilirsiniz. Değiştirebileceğiniz silahların bazıları. Bunu yapmak için özel malzeme toplamak ve yemek tarifleri bulmak zorunda.

Bu sonra kendi silah hasarı artırabilir.

In-Oyun Ölü Adası: Riptide pc beş karakterler ile buluşacak. Tüm karakterler sadece kendi alanında güçlü.

Çeşitli yöntemlerle karakter pompalamak:

1. Survival - yönünde zombiler karşı hayatta kalmak için oynamak gerekiyor. Sağlık ve dayanıklılık seviyesi oyunun başında önemli ölçüde daha yüksek olur.

2. Fight - burada kendini hiçbir şeyden korkmayan gerçek bir savaşçı kanıtlamak zorunda kalacak. Fight kritik grev artırır.

3. Rage - senin saldırının bu yönü ve gücü büyük ölçüde artmıştır. Sen neredeyse yenilmez olur.

Oyun Dead Island: Riptide oyunculara gerçekçi olayları memnun edecektir. Tüm atım düşman vücudunda görünecektir, kan nehir ve bir çeşme yayınlanmaya başlayacak. Rakiplerinizi aşağı düşecek ve onları kırmaya sopa, parçalara uçacak.

Burada Özel görevler, beklemeniz gerekir. Oyun Dead Island birçok görevler: Riptide sadece arsa veya isteğe bağlı. Oyunda daha fazla görevler çok basit ve performans çok çaba yapmazlar. Ancak, oyunda bazı misyonlar çok heyecan verici.

Multiplayer oyunu Dead Island: Riptide çok daha ilginç bir tek oyuncu olarak kabul edilir. Çok oyunculu bir oyunda dört kişiye kadar oynayabilirsiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more