Yer imleri

Dead Space 2

Alternatif isimler: Dead Space 2

Dead Space 2 oyunu en heyecan verici oyunlardan biridir.

tam bir onsekiz yıl varsa Dead Space 2, yalnızca oynayabilirsiniz indirin. İndirme oyunu Dead Space 2, bu erişim sağlar oyun veya başka bir resmi internet sitesinde fırsat var.

oyun başlamadan önce profesyonel bir oyun Dead Space 2 video izlemek için eşsiz bir fırsat var. Karakterler, grafik ve diğer unsurları: Bu videolar oyunun tüm özellikleri ile ilgili bilgi.

oyunda Dead Space 2, pc aşağıdaki karakterleri ile tanıdık oynamak:

1. Isaac Clarke kahramanı olduğunu. Bu karakter ilk oyun hala. Isaac gemisi "Ishimura" hayatta tek kişi oldu. Oyunda bazı olaylardan sonra, o istasyona Titan de bilinçsiz bir halde buldu. Oyunda ana görevi Dikilitaş yok etmektir. Eğer yoksa, bir ömür boyu yaşayacaktır.

2. Hans Teydmann kalıtsal istasyonu Titan yönetmen. O sivil toplum içinde en yüksek rütbe vardır. Proje Obelisk başlatılan ve ana rakibi İshak kabul edilir kim olduğunu. Yine de, İshak onu yok etmek yönetir.

3. Ellie Langford bir pilot olduğunu. O acımasız saldırılar Necromorph'ları hayatta kalmak için çok şanslıydım. O çok güzel ve makineleri farklı türde yönetebilirsiniz. Çünkü Strauss gözünü kaybetti, ama bu kaçmak için ona fırsat engel olamadı. Birlikte Isaac ile kurtuldu.

4. Nolan Stross akıl hastalığı muzdarip bir karakterdir. O korkunç bir çılgınlık içine düştü. Çünkü onun hastalık karısını ve soya oğlunun öldürmüştü. Bu saldırılardan biri sırasında oldu.

5. Dinah Le Guin, yunitologii fanatik olduğunu. Erken oyunda o Isaac yardımcı olur ama yakında herkes onun amacı olduğunu bilecek - bu proje Dikilitaş olduğunu. O saldırı makineleri ölür.

6. Nicole Brennan İshak'ın bir kız. Üç yıl önce gemide öldü. Oyunun ikinci bölümünde İshak'ı bastırmak için kız dikilitaşın görünümünü kullanır.

Oyunun Dead Space 2, en farklı silahlar ise:

1. Fener - kahramanı ilk silah.

2. Plazma kesici - mineral kayaların kesilmesi konusudur.

3. Repainted plazma kesici - Oyunun ilk bölümünde meydana gelen ücretsiz bir silahtır.

4. Pulse Rifle - Ordu saldırı tüfeği bir örnek.

5. Lazer Rifle - Sanayi kesim cevherleri için ağır alet

6. Kesici - Spot kesme ve diğerleri için özel bir cihaz.

7. Flamethrower - Bu endüstriyel brülör, hidrojen.

8. Riveter - perçin vuruyor bir cihaz.

9. Güç kesici - Bir darbe güç kesici, sanayi.

10. Sniper tüfeği - uzun mesafeden bir hedefi vurur bir silah.

11. İletişim Mines - güçlü bir silahtır.

12. Drotikomёt - Derin örnekleri yakalamak için kullanılan bir silah.

13. Güç tabanca - manuel hızlandırıcı gravitons.

14. Bilek tabanca - zor seviyeleri görünür basit bir silah.

Oyunun 2.

Dead Space farklı misyonlar dolu ve bölümlere ayrılmıştır.

Sadece gerçek oyuncular oyunu Santa Space 2 güç.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more