Yer imleri

Dead Space 3

Alternatif isimler: Dead Space 3

oyunu Dead Space 3 büyüleyici bir bilim-kurgu bilgisayar oyunudur. Bir üçüncü şahıs tarafından geliştirilen bu oyunda Olaylar. Dead Space 3 - Birçok kazandı atıcı.

tam bir onsekiz yıl varsa sadece oynayabilirsiniz Dead Space 3 indirin. İndirme oyunu Dead Space 3 Bu erişim sağlar oyun veya başka bir resmi internet sitesinde fırsat var.

oyun başlamadan önce profesyonel bir oyun Dead Space 3 video izlemek için eşsiz bir fırsat var. Karakterler, grafik ve diğer unsurları: Bu videolar oyunun tüm özellikleri ile ilgili bilgi.

oyunda Dead Space 3 Yavaş yavaş aşağıdaki karakterleri ile karşı karşıya edeceğiz oynamak için:

  1. Isaac Clarke oyunun ana kahramanı olduğunu. Bu karakter - oyun adet kahramanı olduğunu. O onun kız arkadaşı Ellie Langford bulmak ve salgın nedeniyle dikilitaş yok etmek için, gezegen Tau Volantis uçuyor. O bir halüsinasyon üstesinden başardı.
  2. Ellie Langford bir pilot olduğunu. Isaac ile birlikte o stntsii Titan'da etkinliklerine katıldı. Bu samimi ilişkiler içinde Isaac ile oldu. O düşmanlarını yenmek için bir yol bulmak istiyordum. Ellie İshak öldüğünü düşündüm.
  3. John Carver kalan parti üyeleri EarthGov biridir. Tek gezegende, ben dikilitaşın aktivasyonu ve Necromorphs korkunç bir salgın ile bir araya geldi. Muhalifleri karısını ve oğlunu öldürmüştü çünkü.
  4. Robert Norton uzay kaptanı "Eudora." O da kadro EarthGov kurtulanlar biriydi. O Ellie Langford arayışında yer almaktadır. Ayrıca, oyun boyunca İshak'ı ve Carver'ı yardımcı olur. O İshak'a Ellie kıskandığını.
  5. Arthur Jacob Danik yunitologii olduğunu. Aynı zamanda aşırılık lideridir. O oyunda ana antagonist olduğunu. Bütün oyun Isaac müdahale etmeye çalışıyor. Oyunun sonunda öldürüldü.
  6. Jennifer Santos bir bilim adamı ve ekibi Ellie Langford üyesidir. Oyunun sonunda ölür.
  7. Austin Toka hayatta mürettebat Ellie Langford biridir. O donma öldü.
  8. Pilotlar Marc Rosen ve Locke gemi pilotları olan "Eudora." Şiddetli bir savaşta öldürüldü.

olacak 3 adet bölüm oyuna Dead Space oynamak için. Oyun 19 bölümden Tüm.

oyununda Dead Space çok çeşitlidir 3 Silah:

1. Bombaatar.

2. Fenerler.

3. Kesiciler çeşitli.

4. Silah Farklı türleri.

5. Truborezki.

6. Flamethrower.

7. Hammer.

8. İletişim madenleri.

9. Toplar.

10. Silahlar çeşitli.

11. Drotikomёty.

12. Plazma kesici.

oyunu Dead Space 3 zengin rakipler. Oyun iki sınıflandırmalar Tüm:

1. Necromorphs.

2. İnsanlar.

oyunda rakip nekromorfov büyük grubu.

oyunu Santa Uzay 3 onların karakterlerini, alışılmadık silah, ama onun grafik ve misyonları her türlü sadece çekecek. Ayrıca, oyun Dead Space 3, indirilebilir içerik sizi yağma edecektir. "Uyanış" ve diğerleri: Onlar oyunda bir kaçıdır. Yeni içerik ile arama botlara farklı giysileri tercih yanı sıra iyileştirmek için gelişmiş silah kullanabilirsiniz.

ana karakteri Isaac, arkadaşları ve onun düşmanları ile duygu inanılmaz miktarda kendinizi şımartın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more