Yer imleri

Deadvide

Alternatif isimler: Deadvide

nbsp;

Oyun Deadvide & ndash; postapokapsticheskaya çok oyunculu rol yapma tarayıcı tabanlı oyun fi tarz. Yakın gelecekte olayları ile ilgilenen ve ölüm Dünya'da değiştirdiniz ne olduğunu öğrenmek için istekli olan herkes, online resmi sitesini ziyaret Deadvide ve heyecan verici maceralar katılmak için tavsiye edilir. O olmuş olmalıdır oldu. İlaç şirketleri deneylerle Game var. Onların çalışmaları, mevcut felakete yol açmıştır. Pervasız deneyler sonucunda sonsuza insan formunu değiştirdi korkunç salgını, yayıldı. Gezegenin sakinlerinin Şu andan itibaren istihbarat varlıkların yoksun hale gelmiştir. Zombiler kan istemek ve ne yaptıklarını bilmiyorum. Sadece deneyimli bir genel yöntem & nbsp; , onların saflarında düzeni yeniden düzenlemek ve egzersiz almak için. Oyunda Katıl Deadvide böyle generalleri isteyen döner ve sonra her şey size şahsen bağlıdır ve hedefe ulaşma uğruna pişman olmayacaksınız çabaları olacaktır.

, Deadvide çalmak için yüksek sistem gereksinimleri gerekmez. Bilgisayarınız internete bağlı olması gerekir ve sıradan bir tarayıcı hiçbir bozulma olmadan oyun sağlayacaktır. Deadvide kayıt birkaç dakika sürer. Sen, karakterin adı, e-posta raporu girin bir şifre oluşturun ve zemin gösterir ve ikramiye birini seçmeniz gerekir. Start & raquo; end, basın & laquo at; ve cesaretle geleceğin bilinmeyen dünyasına gidin.

Ayrıca, bir sınıfın üyeliğini belirlemek için gerekli Deadvide online oyun oynamak için. Üç erkek sınıfları ve kadınlar için aynı vardır. Bazı özelliklerine ile karakterizedir. Herkes kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Bildiğimiz gibi Sonuçta, hiçbir şey olmuyor mükemmeldir.

Her yeni gelen başarılı bir başlangıç ​​Deadvide oyun yapmak için tasarlanmıştır ikramiye, birine davet edilir. Onları listelemek ve size daha fazla ve ndash çekecek edelim; bu zevk meselesi. Yani bu & nbsp; Başarılı bir saldırı şansını arttırır hangi aracılığıyla bir hücre olan silah ve zombi, 20 farklı silah ya da zombi özellikleri üzerinde etkisi olduğuna uyum, gündelik dışlayıcı satın alınabilir 100 Z miktarı, para miktarı.

sizden önce ayarlanmış görevler çevrimiçi Deadvide, çok yönlü ve çok ilginç oynarlar. Onların silah savaşçıları, kalkınma stratejisi sağlanması, zombi oluşturan birimlerin eğitim, kendi veritabanı inşaat ve iyileştirme meşgul olacak. Uygun eğitim & ndash; savaşta başarının anahtarı. Stratejik yetenek ve ndash göstermek için, savaş silahı ayarlamak öğrenin; ve otomatik mücadele tamamlandıktan sonra ayrıntılı istatistikler kesinlikle sizi memnun edecek. Ve ne kadar güzel emek meyvelerini! Zaferden sonra bazı ikramiye tahsil edilecektir. Savaşlar otomatik olarak gerçekleşecek olmasına rağmen, sen kuş uçuşu her şeyi gözlemleme fırsatı var, unutmayın. Eğer düşman ile karşı karşıya olursanız olun, Kule Savunma tarzı savaş sistemi hep aynı davranır. Sen Nehri kıyısında, boş kenti, orman ve diğerleri gibi yerlerde kendilerini ölçebilirsiniz.

Sevgili nick karakter becerilerini pompalanır. O yenilmez olsun ve sizin yaratılış gurur olacak! Deadvide & ndash; Bir oyun olan bir sürü size bağlıdır. Geleceğin tarihini etkileme fırsatını kaçırmayın. Adınızın sanal dünyada belasından ve Hamd Serbest ev gezegen. Biz sadece servet size olumlu olduğunu isteyen olabilir. Şimdi katılın ve en heyecan verici bir deneyim için eğlenmek!

 

Online kayıt Deadvide