Yer imleri

Deepolis - sualtı çekim

Alternatif isimler: Dipolis

Online oyun Dipolis & ndash; üç boyutlu grafikler ile ücretsiz tarayıcı tabanlı strateji oyunu. BigPoint şirket mevcut online oyunlar üzerinde önemli bir avantaja sahiptir türünün, özgün bir proje geliştirdi. Sualtı uzayın derinliklerine Deepolis'll dalış oynayın. Bu dünya küresel ısınmanın geleceğine sonra nasıl görünüyor. Denizaltı sahibi olmak ve Deepolis online kayıt yardımcı olacaktır okyanus expanses kazanmak için gidiyoruz. & Nbsp;

Oyun için

Sistem gereksinimleri minimal:

& bull; Pentium 3, 1GHz

& bull; 16MB ekran kartı

& bull; en az 128 MB RAM

& bull; işletim sistemi - XP / Vista / Windows 7

& bull; İnternet'e erişim

& bull; tarayıcılar - Internet Explorer, Mozilla Firefox veya Opera & nbsp;

Kayıt Deepolis işlem basittir. Bu indirme ve oyun gerekli değildir yükleme gibi, çok zaman almayacaktır. Oyunda Katıl Deepolis girişine aşağıdaki verileri gerektirir: & nbsp;

1) takma & ndash; oynayacak isim ile gelip,

2) güvenilirlik sonraki satırda tekrarlanması gerektiğini bir şifre ile gel

3) E-posta adresi & ndash; geribildirim;

Avrupa 1. Test Sunucusu, Evropa2, Amerika1) sağlanır

4) Seçilen oyun sunucusu (

Doğum

5) Tarih;

Oyunun hüküm ve koşullarına

6) Sizin rızanız.

kayıt formunu tamamladıktan sonra, size sualtı dünyasının eşsiz sakini yapacak çevrimiçi Kayıt ve Dipolis tıklayın. Derinliklerinde Batırma, & nbsp; sadece hayatta kalmak için mücadele ediyoruz üç kastlardan birini değil, aynı zamanda deniz alanlarının gücünü seçebilirsiniz.

Deepolis Online sağlayan oyun aşağıdaki döküm arasında sevme ne daha karar:

& bull; Nauta (Nauten)

& bull; Siona (Scion)

& bull; Dzhafnary (Jafnhar)

Nauta & ndash; ticaret ve araştırma yapan nötr döküm. Onlar hayatta kalmayı başarmış bilim adamları, torunlarıdır. En dengeli tekneler vardır Barış hizip herhangi bir düşman istasyonları kast üzerinde ticaret için izin verilir. & Nbsp;

Zion yılında güçlü savunma sistemi. Sualtı krallığının Bu son derece kültürlü sakinleri tekneler korumalı donanımlı. Onlar yakın istasyonlar Nauta kadar yüzmeyi ve onlarla işbirliği yapabilir. Ama bölge ikincisi uyarmadan ateş açacağız gibi, yaklaşım iyi değildir dzhafnarov.

Dzhafnary agresif ve militan yapılandırılmış. Bunların toplam tekne ekipman çok barındırabilir. Nükleer teknolojiler ana ilgi bulunmaktadır. Ayrıca petrol geliştirme bağımlısı. Bu kast Bul ile ticaret mevcuttur, ancak daha düşmanca Zion uzak kalmak için.

Dipolis oyunu iyi gelişmiş bir ekonomik sistemi vardır. Daha sonra satılabilir su kaynaklarının, yüzmeye gidiyoruz. Başarılı işlemler için emtia fiyat dalgalanmaları sürecini incelemek gerekir. Oyun ihaleleri gibi bir şey olduğunda, Deepolis çok daha ilginç oynamak yardımcı olur.

PvP (oyuncu yüzleşme sistemi) sistemi oldukça basittir. Deepolis çevrimiçi bir cephanelik oluşur:

& bull; akustik silahlar

& bull; torpido

& bull; bombalar

, hedef lezyon seçilen ona ateş için elinizden geleni yapın. Zafer Eğer rütbe atanan mücadele noktaları getiriyor. Rakipler sualtı uzayda yaşayan tek kişi değil, aynı zamanda canavar değildir.

online oyun oynamak Deepolis bu savaş modlarını kullanarak mümkündür için:

& bull; savaş kastlar ve klan

& bull; headhunting

& bull; keşif modu

dikkatli olun, tehlike her köşede pusuda ve her an size savunmak zorunda olduğunu olabilir. Sonuçta, yol düşman burç ve kaleleri ile çalışır. Daha fazla klan, güvenli hissediyorum hatırlıyorum, ama aynı savaş ile hangi daha iddialı girmek.

Deepolis online oyun gemi için kaynak, para ve hatta oyun modülleri tahakkuk edecek olan uygulanmasına yönelik çeşitli arayışı görevleri barındırmaktadır. & Nbsp; görevleri istekleri, ekonomik, araştırma ve askeri misyonlar gerçekleştirmek için olsun böyle bir şekilde düzenlenmiştir.

Para oyunları ayrılır Deepolis:

& bull; Sel

& bull; Helix

köylerin yaygınlığı, aynı zamanda öğeleri satın almak için hizmet vermektedir. Bir Helix prim para, o kadar zor kazanın.

muhtemelen neredeyse süresiz seviyeleri ile hareket Online oyun oyna Deepolis. Bazı oyuncular bile 100 seviyesine kadar gitmek, ama kiliseye değil. Acemi yerleşmek ya da herhangi bir seçim yapmak zordur. En bir gruba ait kararlı olalım. Ama bu zahmet etmeyin. Gibi konularda, oyun sadık ve zaten 5 düzeyinde, başka bir klana gitmek mümkündür. Her seviye daha güçlü ve bilge olur. Ne ilk silah kullanıldığı gibi, zayıf, o mükemmel. Bu yüzden ileriye çaba güvenli ve, & nbsp; belki yeni bir rekora olduğunu!

sualtı evrenin sakinleri katılın ve renkli oyun oyunların keyfini, üç boyutlu yolculuk, eylemlerin çeşitli gerçekleştirilen! Oyunun özgün bir fikir etkilemek için emin! & Nbsp kalır şans edelim; sadık arkadaşı!

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more