Yer imleri

Ardania Defenders

Alternatif isimler: Ardania Defenders

İşlemci: Pentium 4/Athlon 64 3 GHz

RAM: 1 GB

Video: 256 MB bellek

Disk Alanı: 1 GB

Ardania

Defenders - klasik sıra tabanlı strateji tarz ve popüler modern savunma kuleleri ilkelerini birleştiren bir strateji oyunu. Ardania 2012 Defenders çok neşeli bir yer oyun evreninde bizi alır ve barış içinde yaşamak asla. Her gün orada sıradan bir şeydir ve Ardanew sürekli şeytanların istilaları ile mücadele savunucuları korkunç hayvanlar saldırı ve hatta ebedi kötülük uyanır. Sonraki belası kötü insanlar yardım için onun kralı olan tam hızda acele. Ardania 2012 Savunucuları olarak pc yeni belası doğrama sürünür ve yoksul köylüler yolu yoktu iyi, ama sadece cetvel yine elinde kılıcı alıp kamp gitmek gerektiği anlamına gelir, canlanıyor ölü ile başa çıkabilir ki ölümsüz ordularını oldu halkının kurtuluşu için.

Oyun

Ardania 2012 pc Defenders geleneksel "kuleleri" ve dolaylı eylem basit bir stratejisi arasında bir haç. Geliştiriciler onun bilgisayar rakibi ile oyuncuyu eşitlemek için biraz daha fazla özgürlük ve fırsat vermeye karar verdi.

Savaşmadan savaşı

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more