Yer imleri

Desert Operations

Alternatif isimler: Opera tatlı, tatlı operasyonları, operasyon Çöl, Çöl Fırtınası Operasyonu

Online oyun Desert Operations & ndash; ücretsiz tarayıcı oyunu, ekonomik ve stratejik tür. Looki Bu proje, askeri savaşlar hangi ilgilenen hayranları fikir. Modern teknolojiye sahip, olağanüstü bir askeri lider olmak ve çatışmanın bir tarafı kurşun asker, geliştirmek ve askeri üssü üzgün - Çöl Operasyonu çevrimiçi tüm vermeye hazır, gerçek zamanlı olarak.

heyecanlı olaylar, gerekli Desert Operations Online kayıt döngüsü almak için aşağıdaki sistem gereksinimleri vardır:

1) İşletim sistemi: Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista / Yedi

2) İşlemci Intel Pentium & Iota; & Iota; & Iota; 800 MHz

3) Bellek 256 MB

4) 64MB Ekran Kartı

İnternet imkanına

5) bir bileşik

Kayıt Desert Operations & ndash; online oyunların heyecan verici bir dünya sakini olmak için arzusunun bir ifadesidir. Ek ayarlar ihtiyaç vardır. Aşağıdaki gibi oyun Desert Operations in kayıt oluşur:

- adını girin

- Mevcut bir e-posta adresi

- şifreyi belirleyin

- Kene Şartların bu kabul koydu

Online Desert Operations küçük bir taban ile başlayacak oyun. Onun hak sahibi olduğu, aşağıdaki gibi, gerekli tesislerin yapımı dikkat çekmek için gerekli olan:

& bull; Genelkurmay

& bull; Üniversitesi

& bull; Alışveriş Merkezi

& bull; Banka

& bull; fabrikalar

& bull; çalışanlar için Kışlası

& bull; Konutlar

& bull; liman ve havaalanı

& bull; mine

Genelkurmay mücadele kontrolü olmadan imkansız hale gelir. Senden sonra Hava ve Deniz Kuvvetleri Genelkurmay çalıştırın.

Üniversite oluşturur ve aletleri çeşitli üretir. Aynı zamanda farklı araştırmalar bulunmaktadır. Sen teknikleri öğrenmek ve serbest & nbsp öğreneceksiniz, dizel jeneratörler, füzeler farklı türleri, nükleer santral, bombalar, silahlar, zırh ve daha fazlası.

alışveriş merkezi ekonomik ve ticari ilişkileri desteklemek için gereklidir. 10 konumundaki tekliflerini ayarlayın ve 60 kadar satın alabilirsiniz kez olsun. Emtia, altın, mühimmat, petrol ve diğer yerli üretim olarak kaynaklardır.

banka size tasarruf ve farklı değerler tutun. Artı yatırım fonlarının bir yüzdesi alırsınız.

Mine petrol kuyularının bir yer olduğunu ve oyunda çok değerli bir kaynak oluşturur.

Fabrikalar kendi özgün şeyler üretmeye ve onun sahibi hatırı sayılır bir gelir getirmek için fırsat verin.

fabrikalarda & nbsp itibaren, bu tür holdinglerin kendi türleri olması gerekir:

-neftyanoy

-voenny

-oruzheyny

Eh, tabii, evleri ve kışla sivil ve askeri personelin ihtiyaçlarını karşılamak için.

Gördüğünüz & nbsp gibi; Desert Operations & nbsp; online oyun her bina kendi işlevini belirler. Yeterli veri nesneleri ve onların gelişimini yoktur, sadece, sen askeri eylem için hazır olduklarını hissedebilirsiniz.

Oyna Desert Operations düşman saldırılarına karşı kendilerini savunmak için gereken ve rakipleri topraklarını kazanmaya saldırdı olacaktır. Birimlerinin çeşitli güçlü bir ordu oluşturmak. Ordunun kompozisyonu tankları, uçakları, piyade, donanma içerebilir. Yanı sıra özel birimler olarak, eşyalarını savunmak için oluşturulan. Toplam oyun online Desert Operations birimleri 38 tip şarj eder. Hepsi benzersizdir. Her gücünü değil, aynı zamanda biraz kırılgan. Yaptıkları işin kalitesini sağlamak ve sadece var olmak, belirli koşulları yaratmak gerekir. Örneğin, birimlerin her biri farklı çeşitli için gerekli yakıtı sağlamak için ilgili yapıların varlığı ilgileneceğim.

seçilen bir rakip saldırmaya cesaret önce bir keşif yapmak. Oyun casusluk bir fonksiyonudur. Özel uydular ve hayalet uçak vardır. Sadece iyi planlanmış ve iyi düşünülmüş bir eylem başarılı olacak! Çöl Operasyonu & ndash oyna; entelektüel potansiyel yönetsel kimlik bilgilerini kullanmak için stratejik yeteneğini göstermek anlamına gelir. Ve daha fazla kuvvet uygulandığında, tatlı bir zafer olacak! Mağlup düşman üreten kaynakların binaların% 33 devretmek zorunda kalır. Sadece bir zevk, böyle bir yenilgiyi düşman getirmek hayal!

Kaynaklar & ndash; Bu askeri gücün gelişmesinde ilk yardımcısıdır. Petrol ve kelimenin tam anlamıyla yeri doldurulamaz bu konuda elmas. Ayrıca & nbsp; gazyağı, mühimmat, yakıt, altın olmadan ve tabii ki para yapamaz.

Desert Operations, podyschu müttefiklerin sert dünyasında hayatta basitleştirmek için. Kendi ittifak oluşturma veya zaten oluşmuş katılın. Ittifak arasındaki dostça ilişkileri sürdürmek ve birçok sorunlarına çözüm olacağını ne kadar kolay hissediyorum. & Nbsp;

online oyun oynamak için Desert Operations, kısıtlama olmaksızın gelişen olabilir. Puan belirli bir sayıda, yeni oyun seviyeleri geçişi aldıktan sonra. Başlangıçta, oyun sanal asistan sağlar. O arazi için arsa üzerine inşa nerede daha iyi, farklı etkinlikler hakkında yararlı ipuçları vermek olduğunu belirtmek mümkün olacaktır. Acemi kolayca dışarıdan gelen saldırılara korkmadan, alışmak olabilir. Sabit ilerleme sürece 2000 puana ulaşan yok gibi. Bağışıklık biter; ne zaman & nbsp budur. & Nbsp; daha önce saldırgan olmak, revenge rakibin sakının. Unutmayın düşman seviyesi ne kadar yüksekse, senin seviyesi yükseldikçe söyledi. Geliştirme paralel olarak yer alıyor ve böylece oyun tasarlanmıştır. & Nbsp;

Online Oyun Çöl Opera kimse kayıtsız stratejist terk değil!

yakında oyuna bir parti olur ve entelektüel yarışmalarda birçok oyun katılmak! Servet gülümseme edelim ve memnuniyetle başarılar keyfine varacaksınız! & Nbsp;

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more