Yer imleri

Deus Ex İnsanlık Bölündü

Alternatif isimler: Deus Ex İnsanlık Bölündü

Game Deus Ex Mankind Küresel bir komplo hakkında bölünmüş.

Dusp Mankind Divided, 2011'de yayımlanan Human Revolution serisinin devamıdır. Şimdi yayın evi Square Enix altındaki Eidos Montreal, ilk bölümden 2 yıl sonra arsa olaylarını anlatan bir devam filmi yayınlamaya hazırlanıyor. Her ne kadar oyun sadece 23 çıkacak. 08. 2016, Deus Ex Mankind Divided indirmesinin platformlar için uygun olduğu biliniyor:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Stealth tetikçisi, lider kişiden gelen bir tetikçi belirtisi ile 2029’daki olayları ortaya çıkardı Gelecek çok uzak değil, ancak yazarlar oyun dünyasına insanlık için uygun olmayan teknolojiler verdi. Her ne kadar kurmaca ile uğraştığımıza rağmen, her şeye izin verebilirsin.

Arsa etrafında koşuyor.

Bir ön sipariş verirseniz, Deus Ex Mankind Divised uygulamasını önceden indirebilirsiniz. Gelecek toplumunda, bilim ve teknoloji o kadar ileri gitti ki, insanları nasıl değiştireceklerini öğrendiler. Zarar görmüş uzuvlar veya organlar biyoprotezlerle değiştirilir ve insanlar yeni fırsatlar elde eder. Bazıları avantajlarını cezai amaçlar için kullanır ve bu da toplumu tüm "mekanik" vatandaşlara karşı koyar.

Akkor hale geldiğinde durum değiştirildi dışlanmış kabul edilir ve tecrit edilmek zorunda kalır. Bunlar arasında, Adam Jensen gizli bir Interpol ajanıdır. Mekanik biyoprotez ve modern silahlarla donanmış. Sıradan insanların dünyasında ve kendisi gibi yabancı biri. Bu nedenle, komployu ortaya çıkarmak ve kime güvenebileceğinizi anlamak için doğru davranış şeklini belirlemek önemlidir.

Adam'ın yeteneklerini geliştirmek, onu kurnaz, güçlü ve zeki bir savaşçıya dönüştürmek için oyuncular. Silahlar ayrıca farklı numunelere de sunulacak ve bir defada geçme sürecinde elde edilebilecektir. Çatışmalar sırasında, kahraman enerji kaybedecek, ancak önceki serinin aksine, onu geri kazanmanın bir yolunu bulmanız gerekti, şimdi otomatik olarak oluyor.

Deus Ex Mankind'in yeni ürünleri arasında PC'ye bölünmüş, geçici olarak fiziksel hasara karşı koruma sağlayan bir titanyum kalkan göreceksiniz. Başka bir kahraman, sersemletici silah gibi çalışan, ancak daha güçlü bir elektromanyetik yüke sahip kullanışlı bir silah olan Tesla'yı satın aldı. Fırçanın içine monte edilir ve 4 şarj serbest bırakır. Nano bıçakların işlevselliği değişti, uzak bir silah olarak çalışabilirler ve Adam'ın PEPS'in ön koluna yasadışı bir şok tabancası monte edildi.

Fraksiyonlar ve karakterler.

Bu durumda, insanların iki gruba ayrılması oldukça doğaldır:

 • KPA hak koalisyonu
 • 'yı artırdı
 • ОП 29 operasyonel grup

EBM, bir sivil toplum grubudur, ancak güçlendirilmiş insan nüfusunun önemli bir bölümünü temsil ettiği için siyasi dünyada ağırlığa sahiptir. Koalisyon Almanya'da bulunuyor ve başında eski bir doktor Talos Rucker var. Son zamanlarda, örgüt barışçıl ifadelerine rağmen terör eylemleriyle suçlanmaya başladı.

ОП 29, farklı ülkelerin devlet kurumlarının kararları nedeniyle ortaya çıktı ve tam yetkilerle donatıldı.

Her hizip

'de birkaç karakterle tanisacaksiniz. EBM saflarında:

 • Talos Rucker, koalisyonun başkanı. Arttırılmış kişilerin korunması için şiddet içermeyen yöntemleri tercih edin, ancak birileri bunu değiştirir.
 • Victor Marchenko, radikal yöntemlere meyillidir.
 • Watslav Koller, bir mafya Zhvali'nin örtüsü altındaki ilkesiz bir büyütme mühendisidir.
OP000: Kompozisyon OP 29:

 • Adam Jensen, dünyayı kurtarmak için Illuminati'yi durdurmayı hayal ediyor.
 • Jim Miller şube müdürü.
 • Alex Vega, Adam'ın Illuminati hakkında her şeyi bulmasına yardımcı olur.
 • Adam grubunda
 • Chikain pilotu.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more