Yer imleri

Devolver Takla Zamanı

Alternatif isimler:

Devolver Tumble Time, mobil cihazlarda oynamak için eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Grafikler renkli, çizilmiş, oldukça sıra dışı görünüyor. Müzik herkesi neşelendirebilir ve seslendirme iyi yapılır.

Oyundaki göreviniz aynı tip figürleri davulda birleştirmektir. Kısa ama anlaşılır bir eğitimden geçmeden Devolver Tumble Time oynamaya başlamayın. Bu adımı atlayarak oyunu anlamak zor olabilir.

Oyun basit ama yapacak bir şey olmayacak kadar değil:

  • Beğendiğiniz karakteri seçin
  • Bulmacaları çözün
  • Yeni karakterlerin kilidini açabilmek için kazandıklarınızı biriktirin
  • Oyundaki karakterleri benzersiz kılmak için kıyafet ve diğer öğeleri satın alın

Oyun Devolver Digital tarafından geliştirildi ve burada bu şirketin yarattığı tüm kahramanlarla tanışacaksınız. Birçoğu muhtemelen bu geliştiricinin diğer projelerinde zaten tanışmışsınızdır.

İlk dakikalardan itibaren tüm karakterler mevcut değil, bazılarının kilidini açmak kolay olmayacak ve oyunda kazanılan parayı biriktirmek oldukça uzun zaman alacaktır. Her karakterin, oynamanıza yardımcı olacak kendi benzersiz süper yeteneği vardır. Kahramanın kilidini açmak ne kadar zorsa, yeteneği o kadar güçlüdür.

Oyun hem çocuklar hem de yaşlılar için ilginç olacak. Bu yapboz size zor koşullarda alışılmadık çözümleri nasıl bulacağınızı öğretecek.

Beceriniz arttıkça görevlerin zorluğu da artıyor, aksi takdirde oynamaktan çabuk sıkılırsınız.

Aceleye gerek yok, hamleleri uzun süre düşünebilirsiniz. Zor bir seviyeyi ilk seferde geçemeseniz bile cesaretiniz kırılmasın, zamanla her şey yoluna girecek.

Sıkılmamanız için geliştiriciler tüm oyuncular için günlük görevler hazırladı. Bu basit görevleri tamamlayın ve oyun içi para kazanın. Hafta sonunda tüm görevleri tamamlarsanız süper bir ödül alacaksınız. Önemli olan oyuna bakmayı unutmamak ve günleri kaçırmamak.

Oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız yok. Uçakta veya ülke gezilerinde bağlantının olmadığı yerlerde oynayın.

Ancak bazı görevler için ve madeni para getiren komik reklamları izlemek için İnternet gereklidir.

Kazanılan para birimini oyun içi mağazada harcayabilirsiniz. Oyun için yeni karakterlerin kilidini açabilir, kıyafet ve dekorasyon satın alabilirsiniz. Oyun sırasında kazanılan para birimine ek olarak, dilerseniz gerçek para harcayabilirsiniz. Böylece sadece istediğiniz öğeyi elde etmekle kalmayacak, geliştiricilere de destek olacaksınız.

Mağazanın çeşitleri günlük olarak güncellenir ve tatillerde indirimler yapılır.

İndirimlerin yanı sıra tatiller, cömert hediyeler ve ödüller içeren özel yarışmalarla sizi memnun edecek. Diğer zamanlarda bazı öğeler hiç elde edilemez.

Güncellemeler oyuna daha fazla kahraman ve yeni seviyeler getirecek.

Android'de

Devolver Tumble Time'ı bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Komik ve becerikli karakterler eşliğinde eğlenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more