Yer imleri

Dinkum

Alternatif isimler:

Dinkum, birkaç türü birleştiren bir oyundur. Oyun Minecraft tarzında klasik piksel grafiklere sahiptir. Karakterlerin ses oyunculukları tuhaf ama genel olarak ses tasarımı tatmin edici değil, oyunda her şey yolunda.

Dinkum oynamadan önce dikkat edin ve bir karakter oluşturun. Önce bir ad seçin, ardından görünümü düzenlemeye devam edin. Editör, ten rengini, saç stilini ve kıyafetleri beğeninize göre seçmenizi sağlar.

Oyun, Avustralya kıyılarında bir yerde ıssız bir adaya atılacağınız gerçeğiyle başlar.

Oyunda

var
  • Adada hayatta kalın.
  • Tam bir ev inşa edin.
  • Bir çiftlik oluşturun.
  • Bir kasaba inşa edin ve bir nüfusa sahip olduğundan emin olun.
  • Agresif flora ve fauna ile savaşın.

Listeye göre, bunun binlercesinin yaratıldığı başka bir çiftlik olduğunu düşünebilirsiniz, ancak hayır, her şey tam olarak doğru değil.

Adaya varıldığında yapılacak ilk şey, geceyi geçirecek ve havadan saklanacak bir yer olması için bir çadır kurmaktır. Ayrıca, tam teşekküllü bir konut inşa etmek için kullanılabilecek silahlar ve araçlar oluşturmaya başlamak daha iyidir, sadece bu değil. Aletin bir dayanıklılık skalası vardır, alet sonsuz değildir ve kırıldığında yenisini oluşturmak gerekecektir. Silah, aralarında dev timsahların bile bulunduğu adanın tehlikeli sakinlerini savunmak ve hatta avlamak için kullanışlıdır. Bu dişlek canavarları bir mızrakla bile yenmek kolay olmayacak.

Ev hazır olduktan sonra, çiftliğini inşa etmeye başlayın, çünkü yiyecek bir şeye ihtiyacınız var.

Çiftlikte şunları yapabilirsiniz:

  1. Meyve ve sebze yetiştirin
  2. Hasat
  3. Kümes hayvanları ve hayvanları yetiştirin
  4. Fabrikaları ve diğer yapıları inşa edin ve yükseltin
  5. Balık Tutma

Aslında, bu tam teşekküllü bir çiftlik, ancak bu oyunun sadece bir parçası.

Bundan sonra kasabayı inşa etmeye başla, ilk binalar hazır olur olmaz adaya yeni sakinler gelecek. Şu andan itibaren, asla sıkılmayacaksın. Dünyanın bu uzak köşesinde birlikte yaşamak çok daha eğlenceli.

Kasabanızın sakinlerinin her şeyden memnun olup olmadığını takip edin. İhtiyaç duydukları her şeye sahip olduklarından emin olun.

Adanız büyülü, çünkü tüm iklim bölgelerine sahip. Güneydeki tropik bölgelerden kuzeydeki kar ve buza. Her bölgenin, savaşmanız bile gerekebilecek kendi bitkileri ve yırtıcıları vardır. Tüm iklim bölgelerinde, o iklimde en iyi şekilde gelişen hayvanları ve bitkileri yetiştirebileceksiniz.

Oyunda ayrıca bir işbirliği modu vardır. Komşularınızı ziyaret edebilir, onlara yardım edebilir veya yardım isteyebilirsiniz. Komşulardan balık. Hatta bu adaların her birinde bulunan mağazaları ziyaret edin ve ihtiyacınız olan kaynakları satın alın ve mağazanızda gereksiz olanları satın.

Ayrıca, binaların yapımında karşılıklı yardım gereksiz olmayacaktır, çünkü birlikte büyük bir ahır çok daha hızlı inşa edilebilir.

Dinkum PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam marketplace üzerinden satın alabilirsiniz.

Kendi peri masalı adanızı mı istiyorsunuz? O zaman oyunu hemen yükleyin, hayaliniz gerçek olsun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more