Yer imleri

Dinozor Parkı İlkel Hayvanat Bahçesi

Alternatif isimler:

Dinozor Parkı İlkel Zoo Gerçek dinozorlarla tanışabileceğiniz sıra dışı bir hayvanat bahçesi simülatörü. Bu tarih öncesi yaratıkları seviyorsanız bu oyunu kesinlikle oynamalısınız! Burada dinozorlarla oynayabilir, ne yediklerini ve nasıl yaşadıklarını öğrenebilirsiniz. Çizgi grafikler ve müzik eşliğinde bu büyülü yerde eğlenmenize yardımcı olacak!

Dinosaur Park Primeval Zoo oynamaya başlar başlamaz, birçok sevimli tarih öncesi yaratığın bulunduğu Kuzey Kutbu seferinin başarısı hakkında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Buzda donmuş olmalarına rağmen hepsi yaşıyor. Birçoğu zaten donduruldu ve tüm sakinlerin kendilerini rahat hissedeceği harika bir park yaratmak için size teslim edildi. Ek olarak, çok sayıda ziyaretçi egzotik evcil hayvanlara hayran kalabilecek, onlar hakkında yeni şeyler öğrenebilecek ve hediyelik eşya satın alabilecek.

Oyunda :

var
  • Tarih öncesi dinozorların üremesi
  • Onlar için muhafazalar oluşturun
  • Evcil hayvanları besleyin ve temizleyin
  • Ziyaretçilerin rahatlığı için mağazalar ve kafeler inşa edin
  • Çitlerde yaşayanlar için süslemeler ve armutlar oluşturun
  • Farklı dinozor türlerinin nasıl yaşadığını kendi gözlerinizle görün
  • Hayvanat bahçesi için personel kiralayın

Oyunda bir de ekonomik bileşen var. Ne de olsa, böyle muhteşem küçük hayvanların bakımı çok pahalıya mal olacağından, daha fazla ziyaretçiyi nasıl çekeceğimizi bulmamız gerekiyor. Kaç personel almanız gerektiğine karar verin, ancak aşırıya kaçmayın, çünkü her birinin bir maaş ödemesi gerekecek. Ayrıca, önce hangi muhafazaların inşa edileceğini ve hangi dinozor türlerinin en çok ziyaretçi çekeceğini tahmin etmek de iyi olurdu. Dinozorları çiftler halinde yerleştirin ve yakında ziyaretçiler yumurtadan çıkan sevimli bebek dinozorlara hayran kalacaklar. Her muhafazanın kendi maliyeti vardır ve en egzotik evcil hayvanlar için bir yaşam alanı düzenlemesi için düzenli bir miktar ödemeniz gerekecektir. Ancak bu tür sakinler ziyaretçileri çok daha fazla çekecek. Ziyaretçilerin bazen temizlenmesi gerekiyor, bu konuda park çalışanlarına yardım etmeniz gerekecek.

Oyun sırasında çeşitli görevleri tamamlayarak oyun içi para ve kaynak elde edebilirsiniz. Örneğin, belirli sayıda evcil hayvan edinin veya istediğiniz büyük kuş kafesini veya belki dekorasyonları yapın. Birkaç kafe ve mağaza açın ya da sadece gerekli yolları döşeyin. Görevleri tamamlayarak, puan ve para kazanmanın yanı sıra, hayvanat bahçeniz için en nadir sakinleri elde etmek mümkün olacak. Dilerseniz oyun içerisinde biraz gerçek para harcayarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu, hayvanat bahçenizin daha hızlı gelişmesini ve oyunun geliştiricilerini desteklemesini sağlayacaktır.

Ana oyuna ek olarak, sevimli hayvanat bahçesi sakinlerinin onlarla oynayarak vakit geçirirken davranışlarına hayran kalın. Ayrıca, tüm sakinler her hareketinize, farenin her tıklamasına veya ekrana dokunmaya tepki verir.

Dinozor Parkı Primeval Zoo sitemizdeki linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Egzotik hayvanat bahçesinin bir sürü komik sakini seni bekliyor, hemen oynamaya başla!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more