Yer imleri

Müritler 3 Rönesans

Alternatif isimler:

Disciples 3 Renaissance, popüler sıra tabanlı strateji serisinin üçüncü ve son bölümüdür. Oyun PC'de mevcuttur, donanım performansı gereksinimleri oldukça mütevazıdır. Grafikler ikinci bölüme göre önemli ölçüde iyileştirildi ancak şu anda oyun zaten bir klasik. Seslendirmeler iyi, uzun oyun seanslarında müzik sizi yormayacak.

Aksiyon önceki iki bölümden pek çok kişinin aşina olduğu bir fantastik dünyada geçiyor.

Bir grup seçmeli ve seçtiğiniz tarafı zafere taşımalısınız.

Üçüncü toplam grup:

  1. İmparatorluk
  2. Elf İttifakı
  3. Lanetli Lejyonlar

Kazanan Nevendar adlı dünyanın tam kontrolünü ele geçirecek.

Her üç harekatı da sırayla inceleyebilir ve her iki tarafın geçmişini öğrenebilirsiniz.

Kazanmak için aşılması gereken pek çok zorluk var:

  • Savaşın sisiyle örtülü bir dünyayı keşfedin
  • Maden kaynakları
  • Daha fazla savaşçı toplamak için şehirlerinizi genişletin
  • Binaların iyileştirilmesi
  • Şehirleri ele geçirin ve bölgenizi genişletin
  • Düşman ordularıyla savaşın ve kazanın

Bütün bunlar geçme sürecinde sizi bekliyor, bu ana görevlerin küçük bir listesi.

Oynamaya başlamadan önce kısa bir eğitimden geçin. Kontroller önceki iki bölümü neredeyse tamamen tekrarlıyor, yani onları oynadıysanız herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Yeni başlayanlar için geliştiriciler oyuna ipuçları sağladı.

Yayınlandığı dönemde oyunun eleştirildiği birçok hata vardı. Bu serinin pek çok hayranı, üçüncü bölümün serideki önceki iki oyuna göre değersiz olduğunu düşünüyor. Bunun böyle olup olmadığına Disciples 3 Renaissance'ı ne zaman oynayacağınıza siz karar verebilirsiniz. Aslında her şey kötü değil, oyun mekaniği önceki bölümlerden farklı değil ve konusu sizi uzun süre büyüleyebilir.

Başlangıçta ana binaları olmayan tek bir şehriniz ve güçlü denemeyecek bir kadronuz olacak ama bunu düzeltmek hiç de zor değil. Kadronuzu güçlendirmeden başkentten uzaklaşmayın. Uygun seviyedeki düşmanları seçin ve deneyim kazanın. Bu şekilde dövüşçülerin becerilerini geliştirecek ve daha güçlü rakiplerle başa çıkabileceksiniz.

Haritadaki hareketler ve savaş sırasındaki saldırılar adım adım modda gerçekleşir. Birimlerinizin ve düşman birimlerinizin her biri, tek turda belirli bir mesafeye hareket edebilir. Bu parametre, eserlerin yardımıyla veya gerekli becerinin geliştirilmesiyle geliştirilebilir.

Çıkarılan kaynakların miktarı büyük önem taşıyor; bu, başkentteki ana binaları hızlı bir şekilde inşa etmenize ve geliştirmenize olanak sağlayacaktır. Bu şekilde ekibinizi yeni, daha güçlü savaşçılarla doldurma fırsatına sahip olacaksınız.

Savaşçılar çeşitli sınıflara ayrılır. Uzun menzilli birimleri ana hattın arkasına yerleştirmek daha iyidir, böylece düşmanların onlara ulaşması daha zor olur.

Disciples 3 Renaissance'ı PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu geliştiricilerin web sitesinden veya Steam portalını ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Oyun oldukça uzun zaman önce çıktı, dolayısıyla fiyat etiketi şu anda sembolik.

Cesur kahramanlarla birlikte Nevendar dünyasının kaderini belirlemek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more