Yer imleri

Şerefsiz

Alternatif isimler: Şerefsiz

Oyunu şerefsiz - tarz oluşturulan benzersiz bir pc oyunu - eylem. Oyun, 2012 yılı ve dünyaya yayılmış bir kaç gün içinde serbest bırakıldı! Bu oyunda oynamak için bir zevk, bu oyunu uzayda, inanılmaz büyüleyici ve ilginç herhangi bir oyun hikayesi gibi çok ilginç. Tüm övgülerin onursuz. Pc oyun şerefsiz adamlar icat ve onların şirket geliştirdi - Arkane Studios. Bethesda Softworks - Bu oyun şirketi yayınladı. Ama Rusya'da yayıncı, şirket oldu - 1C-SoftKlab.

Bu oyun geniş bir kitleye yöneliktir. Eğer bir kez bu oyunu oynarsanız, geri bu oyunda daha fazla, daha fazla ve daha sık istiyorum. Bu yüzden icat ve dünyada insanların monitör ekranları milyarlarca toplanan şirkete milyon servet toplanan bu oyun hakkında ne? Size söyleyeyim: hikayesi basit hem de karmaşık olduğunu. Bu oyunun farklı karakterler arasındaki ilginç savaşlar ve çatışmalar ile doludur. Bu oyunda arsa kendisi herhangi bir oyun ile karşılaştırıldığında olamaz, bu oyun bağımsızdır. Aniden oyun şerefsiz fark olabilir Hayır analog, hiçbir oyun,. Oyun tüm etkinlikler kasvetli inşa ve başka türlü olabilir gibidir - farklı şehirlerde ve yerleşim yerlerinde milyonlarca insan veba muzdarip. Şehirde hayat hiçbir olağan zinciri, insanlar dünyaya değil, ölmezler. Başka bir döngüsü var - bazı insanlar, veba ile hasta ölür ve yeni insanlar tarafından değiştirilir enfekte edilir. Metresi imparatorluk Adaları öldürerek belki de yanlışlıkla bu evrensel kaos, tüm. Bu cinayet imparatorluğun merkezi başkentinde gerçekleşti. Öldürme metresi Rab bodyguard ağır hasar gördü, çünkü sadece çerçeveli. Ana karakter ismi - Corvo Atta. Bu Rabbidir. Kurtuluş için tek umut, genç varis metresi Emily - kaçırdı. Oyun Corvo ayakkabı uyanmak gerçeği ile başlar. Eğer kaçmak gerekir hapiste parmaklıklar arkasında olduğunu göreceksiniz. İlk oyun çok sıkılır gibi görünüyor, ancak önermek başladığınızda her şey, oyunun ilk birkaç saat sonra değiştirir.

Şerefsiz olarak inanılmaz oynamak için eğlenceli. Hikaye kendisi gayet güzel düşünce, ruh ise yeniden. Her oyun bu oyun dünyasını başına gelen korkunç olayları hissedeceksiniz. Oldukça sıkıcı olmasıdır şerefsiz oyun tektir. Gerçekten eğlenceli ve gitmek isteyeceksiniz çok sinsi bir çok şey olduğunu.

Her zaman bu eşsiz oyun keşfetmek için daha da yardımcı olacaktır, ve sonra onursuz indirebilir, internet şerefsiz video bak. Oyunun resmi sitesinde (http://www gidin. kirlettiler. com /), o zaman çok ilginç bir çok şey bulabilirsiniz.

Son olarak, ben bu oyunu herkes kayıtsız bırakmayacak söylemek istiyorum. Biz, tabii ki, tüm bu benzersiz yeni oyunun devamı için bekliyor. Biraz rahatsız ve sonuna kadar oyunda bu şekilde geçecek! Sizi yenmek mümkün! Sensiz vatandaşlar onları yuttu ki, talihsizlik ile baş olmaz bir şeyi unutmayın! Oyunda iyi şanslar! Başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more