Yer imleri

Disney Büyülü Krallıkları

Alternatif isimler:

Disney Magic Kingdoms, kendi Disney parkınızı yaratmanız gereken sıra dışı bir oyundur. Mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Grafikler Disney çizgi filmlerindeki gibi çok güzel ve parlak. Oyun gerçek oyuncular tarafından seslendiriliyor, müzik neşeli. İyi optimizasyon sayesinde oyun düşük performanslı cihazlarda bile çalışacaktır.

Disney parkları gezegendeki en eğlenceli yerlerden bazılarıdır, herkes böyle bir park tasarlayamaz. Disney Magic Kingdoms oynamaya başlayın ve başa çıkıp çıkamayacağınıza bakın. Başlamadan önce karakteri etkili bir şekilde kontrol edebilmek için küçük bir eğitim aldığınızdan emin olun.

Bundan sonra başın çok belaya girecek:

  • Görevleri tamamlayın ve para kazanın
  • Parkta turistik yerler inşa edin, bunlardan 170'den fazlası mevcuttur ve bu koleksiyon yenileriyle düzenli olarak güncellenmektedir
  • 100'den fazla Disney, Pixar ve Star Wars karakterinden oluşan bir koleksiyon toplayın
  • Parkı Maleficent'in lanetinden koruyun

Görevler çeşitlidir ve uygulanması sırasında çok fazla eğlence garanti eder.

Disney Magic Kingdoms öncelikle genç oyuncuların ve Disney hayranlarının ilgisini çekecek. Yetişkinlerin oynaması yasak değil, deneyin, bir anda hoşunuza gidiyor.

Yapabileceğiniz oyuncakların çoğu aslında Disney parklarında mevcut. Bu yapılar ziyaretçilere keyif katacak ve getireceği kazanç da parkı daha da genişletmenize ve insanları mutlu etmenize olanak tanıyacak.

Oyun zor değil, geliştirme için çok az kaynağınız varken başlangıçta bazı zorluklar ortaya çıkabilir.

Parkınızı benzersiz kılın, gezileri nasıl ayarlayacağınıza yalnızca siz karar verin. Böylece eğlence dünyanız diğerlerinden farklı olacak. Sadece tasarıma değil, ziyaretçilerin rahatlığına da dikkat etmek gerekiyor.

Oyunda bir günü bile kaçırmayan en aktif oyuncular günlük ödüllerle ödüllendirilecek ve hafta sonunda daha da cömert hediyeler alacaklar.

Oyunda her zaman ilginç bir şeyler oluyor. Filmlerin ve çizgi filmlerin yayınlanmasına, mevsimlik tatillere ve büyük spor yarışmalarına yönelik özel etkinlikler düzenli olarak düzenlenmektedir. Bugünlerde başka zamanlarda elde edemeyeceğiniz pek çok benzersiz ödül kazanabilirsiniz. İlginç bir şeyi kaçırmamak için oyunun otomatik güncellemelerini devre dışı bırakmayın veya yeni sürümleri manuel olarak kontrol etmeyin.

Oyun içi mağaza, çeşitli öğelerden oluşan geniş ve güncel bir ürün yelpazesi sunuyor. Satın alma işlemlerini oyun para birimiyle veya gerçek parayla ödeyebilirsiniz. Bir çocuk oynuyorsa ve onun alışveriş yapmasını istemiyorsanız bu seçenek cihaz ayarlarından devre dışı bırakılabilir. Disney Magic Kingdoms'ı ücretsiz oynayabilirsiniz, satın alımlar geliştiricilere çalışmaları için şükranlarınızı sunmanıza olanak tanır.

Her yerden çevrimdışı oynayabilirsiniz ancak bazı oyun modları yine de internet bağlantısı gerektirir.

Bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak

Disney Magic Kingdoms'ı Android'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

En sevdiğiniz çizgi film karakterleriyle eğlenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more