Yer imleri

DK Çevrimiçi

Alternatif isimler: DK Çevrimiçi

oyunu DK Çevrimiçi & ndash; Çok oyunculu rol yapma oyunu harika. Onun yapımcıları, Koreli şirket Aeria Games, size oyunun muhteşem dünyasını verecektir. Tabii ki savaşlar ve fetihler kilitleri olmadan orada yapmayacağım. Herşey sitede size sunulan açıklama hangi bir masal, üzerine inşa edilmiştir. Oyun online oyun DK Online'da yer alır.

Oyunun başında, iyi bir oyun, sen tavsiye basit ortalama sistem gereksinimleri olarak bilgisayarınıza uygunluğunu kontrol etmek:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ortalama PC ayarları;

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Internet bağlantısı;

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; klavye;

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; fare.

Şimdi hesabın oyun sorunu var, kuruldu. DK Online kayıt çok zaman alır ve sorun neden olmaz. Biz size tavsiyelerde ana şey sağlanan verileri kontrol etmek:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , oyun Ejderha Knights Çevrimiçi resmi web sitesini ziyaret

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ndash için & go; ücretsiz beta oyun;

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sosyal ağ Facebook aracılığıyla kayıt seçebilirsiniz;

4.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Burada kayıt işlemine devam etmeye karar verirseniz , bir hesap varsa, sormak satırda tıklayın;

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli e-posta eklemeyi unutmayın

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; doğum ayı, günü ve yılı seçmek için

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , bir sonraki belirtilen bir kutuya, kodu girin;

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & ndash dokunun; oynamak.

beta sürümünde oynamak isteğiniz gönderildi. Uzun yoktur bekleyin. & Nbsp;

Zaman DK Online oynamak için geldiğinde

, sizin karakter seçmek zorundasınız. Girdiğiniz sınıf ve ırk yapısı. Kimin tarafında sizi. Lycan, Elf, İnsan ve Felynx: Oyunun DK Çevrimiçi yaratıcıları, dört yarışlar için saydı. Ve bu dört sınıflar:

  • Büyücü;
  • savaşçı,
  • Paladin
  • Shadowmage.

Büyücü & ndash; Antik ejderha büyüsü var gerçek devrimciler. Çeviklik ile onlara sihrini güçlü bir etkiye vererek, düşman üzerine altüst etti. Koyunda düşman tutun.
Savaşçı & ndash; Onlar savaşlarda önemli bir rol oynamaktadır. Ön saflarda Güçlü, sonuna kadar mücadele. Güçlü savaşçı melee.

Paladin & ndash; Kutsal savaşçılar savaş yakın, Işık bekçileri olduğunu, tanrıça Dione inanıyorum. Kılıç ve kalkan ile mücadele. Ağır hasar beyaz sihir neden olur. İyi zırh var.
Shadowmage & ndash; Bu sihir vardır, ama bu bir ejderha değildir ve onun özel. Uzun mesafelerde mücadele etmek daha iyidir.

Onlar tüm sınıfları uyuşmuyor o notu yarış seçerseniz yarışı seçtiğinizde

, o, sadece belirli sınıflarda oluşabilir almaktadır.

Eğer oyun boyunca korkunç canavarlar savunmak olacaktır kale oluşturun. Eğer aniden savaşta yaşamak istemiyorsanız, kale başka hizip eline geçer. Ve kale için mücadele gibi erken gelecek hafta olarak devam edilebilir. Seni öldürmek Canavarlar çok değil. Deneyim bir kaç düzine çetelerin öldürmekten, neredeyse sadece böyle verir.

nbsp;

online oyun oynamak DK Çevrimiçi oldukça eğlenceli. Bu oyun, kullanımı kolay, yüksek kaliteli grafikler, çekmeyi başarmıştır ve bu elfler ve kurtadam güzel fantezi görüntüleri severler için bir cennet. Farklı yaş kategorilerinde Hoşgeldiniz oyuncular.

nbsp;

Ejderha Knights Çevrimiçi oyun tam size göre bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more